when in doubt travel

Blog

Top 5 Destinacionet më fantastike të momentit (Avion + Guidë)
January 14, 2020

Si ta bëni 2020 vitin e aventurave dhe përvojave të reja? Nëse jeni duke kërkuar për ide për t'i vendosur në listën tuaj të udhëtimeve gjatë 2020, Zenith Travel ka...

Lexo me shume >

Bukuritë e Bukureshtit mund të mos jenë menjëherë të dukshme, siç ndodh ndoshta me kryeqytete të tjera europiane. Por për...

Lexo me shume >

TE PERSHTATET KLIMA MALORE?
November 2, 2019

Wie wäre es mit den Kapverdischen Inseln? Wie? Kennt ihr nicht? Kap Verde ist ein Staat vulkanischen Ursprungs vor der Nordwestküste Afrikas und besteht aus neun bewohnten Inseln. Das wundervolle...

Lexo me shume >

Qyteti i Budapestit u formua në 1873 përmes bashkimit të Buda, Pest dhe Buda e Vjetër. Si qyteti më i...

Lexo me shume >

Po kërkoni arsye për të vizituar Italinë këtë periudhë? Nëse jeni duke planifikuar një udhëtim në Itali, shanset më të...

Lexo me shume >

Vendet që ju këshillojmë të vizitoni këtë fundjavë

Siç mund ta keni dëgjuar, Kolashin është një qytet i vogël në veri të Malit të Zi. Themeluar nga turqit në shekullin e 17-të, ky qytet është një nga vendet...

Lexo me shume >

A e dini vendin më fantastik për ta vizituar në Dhjetor?

Bogë është një fshat i vogël malor dhe gjithashtu një fshat turistik për pushime në Kosovën perëndimore. Boga ndodhet në Bjeshkët e Nemuna, varg malor në një lartësi mbidetare prej...

Lexo me shume >

Wie wäre es mit den Kapverdischen Inseln? Wie? Kennt ihr nicht? Kap Verde ist ein Staat vulkanischen Ursprungs vor der Nordwestküste...

Lexo me shume >

Wie wäre es mit den Kapverdischen Inseln? Wie? Kennt ihr nicht? Kap Verde ist ein Staat vulkanischen Ursprungs vor der Nordwestküste...

Lexo me shume >

Wie wäre es mit den Kapverdischen Inseln? Wie? Kennt ihr nicht? Kap Verde ist ein Staat vulkanischen Ursprungs vor der Nordwestküste...

Lexo me shume >

Mavrovo është një fshat turistik në rajonin malor të Maqedonisë Veriore perëndimore. Ai ndodhet midis komunës së Mavrovo dhe Rostushë....

Lexo me shume >

Voskopoja është një komunë që ndodhet rreth 21 km larg nga qyteti i Korçës mbi një pllajë 1160 metra mbi...

Lexo me shume >

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Lexo me shume >