Voskopojë – Korçë 2 Ditë 6200 Lekë
VOSKOPOJE - KORCE - POGRADEC – TUSHEMISHT- DRILON
 • ► 6-7 , 13-14 , 20-21 , 27-28 Qershor
 • ► 4-5 , 11-12 , 18-19 , 25-26 Korrik
 • ► 1-2 , 8-9 , 15-16 , 22-23 , 29-30 Gusht
 • ► 5-6 , 12-13 , 19-20 , 26-27 Shtator
 • Hotel Moskopole , 6200 Lekë ( Voskopojë)
 • Hotel Samara , 6200 Lekë ( Voskopojë)
 • Hotel Kocibelli , 6200 Lekë ( Korcë )
 • Shenim : Ne cmimin e hoteleve me fjetje ne Korce nuk perfshihet dreka

Programi:

► Dita e pare:

Nisja nga Tirana ne oren  07:00 .

Nisja nga Durresi ne oren 06:20 .

Nisja nga Elbasani ne oren 07:30.

Ndalese gjate rruges per pushim, kafe dhe foto .Vazhdimi i udhetimit ne Drilon & Tushemisht . Vizite ne bustin e Teta Ollges . Mberritja rreth ores 12:00 ne Voskopoje . Shijojme dreken me produkte vendase dhe lakrorin me 2 pete. Pas  drekes fillojne  vizitat, njohja me historine e fshatit te Voskopojes, ecje neper rruget e gurta, Njohja e zones dhe vizite ne kishat e shumta ecje ne kodrat dhe natyren fantastike qe ofrohet ne Voskopoje . Kthehemi perseri ne hotel .Animacione  lojra sipas deshires ne shoqerine e guidave tona.Konsumimi i darkes .

► Dita e dyte:
Dita fillon ndryshe ne ajrin e paster dhe pejsazhin e mrekullueshem. Mengjesi ne hotel me pas nisemi per ne qytetin e Korces per vizite ne  qytetin e serenatave, shetitje ne pedonalen e famshme, mesonjtorja e pare shqipe dhe katedralen e Korces  .Me pas nisemi per ne Tirane , Durres  dhe Elbasan . Mberritja  ne darke .

Fundi i sherbimit tone.

►Duhet te keni me vete :

-Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

►Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

6200 Lekë

Ne cmim perfshihet

 • *UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE
 • *AKOMODIM NË HOTELET PERKATES
 • *MENGJESI + DREKA + DARKA
 • *SHOQERUES SHQIPTARE
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN "NE CMIME PERFSHIHET"
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-1.99 VJEC JANË FALAS
  • 2-5.99 VJEC PERFITON 15 % ZBRITJE
  • MBI 6 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
  ► Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 1- 3 ditë para.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School