THETH – 3 DITË €79
THETH, SHKODER
 • ► 23 Tetor
 • ► 6, 13, 20, 27, 28 Nëntor

Programi:

►Dita e parë:

Nisja nga Tirana në orën 17:00
Nisja nga Elbasani në orën 16:20(Pagese extra 500 Leke/personi)
Nisja nga Durrësi në orën 16:20 (Pagese extra 500 Leke/personi)

Gjatë rrugëtimit tonë drejt alpeve do të kemi ndalesa të shkurtra dhe në mbrëmje mbërrijmë në Theth. Akomodohemi në bujtinë dhe konsumojmë darkën.

►Dita e dytë:
Dita e dytë nis me konsumimin e mëngjesit në bujtinë dhe më pas nisemi për eksplorim tek Syri i Kaltër dhe Vaskat në Gurit në Ndërlysaj.
Dreka do të konsumohet në restorantet aty pranë dhe pasdite kthehemi përsëri në bujtinë. Pasditja do të jetë e lirë për organizimin e lojërave të ndryshme. Konsumojmë darkën në bujtinë.

►Dita e tretë:
Ditën e tretë pas konsumimit të mëngjesit në bujtinë do të vazhdojmë eksplorimin e fshatit, nga kisha deri tek ujëvara e Grunasit. Pas mesdite nisemi në rrugën e kthimit, ku do të kemi një ndalesë për vizitë në Shkodër.
Kthimi në Tiranë, Durrës dhe Elbasan në mbrëmje.

 

►Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata, etj.

►Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Ne cmim perfshihet

 • *UDHËTIMI ME AUTOMJET KOMOD
 • *AKOMODIMI NË BUJTINËN MË TË MIRË TË ZONËS
 • *MËNGJESI DHE DARKA NË BUJTINË
 • *SHOQËRUESI I GRUPIT
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *GJITHÇKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË RUBRIKËN "PËRFSHIHET"
 • *BILETA E HYRJES NE KULLEN E NGUJIMIT (100 LEKE/ PERSON)
 • *TRASNPORTI VENDAS PER UDHETIMIN NE SYRIN E KALTER (500 LEKE/ PERSON)
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-1.99 VJEC JANË FALAS
  • 2-5.99 VJEC PERFITON 15 % ZBRITJE
  • MBI 6 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM
  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1- 3 DITË PARA.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020