Ski Në Mavrovë 2 Ditë €45
MAVROVE, STRUGE, OHER
 • ► Janar 15-16, 19-20, 22-23, 26-27, 29-30
 • ► Shkurt 2-3, 5-6, 9-10, 12-13, 13-14, 16-17, 19-20, 23-24, 26-27
 • ► Mars 5-6, 6-7, 7-8
 • ► Hotel Mirage 4* €45
 • ► Hotel Izgrev 5* €55

Programi:

► Dita e pare:

-Nisja nga Tirana ne oren 06:30.

-Nisja nga Durresi ne oren 05:45. (Pagese extra €4.1 / personi )

-Nisja nga Elbasani ne oren 07:00.

►(Per realizimin e transfertave nga Durresi duhen minimalisht 9 persona pjesemarres)

Do te vazhdojme udhetimin tone drejt doganes se Qafe Thanes ku do te bejme nje ndalese per pushim te shkurter ne zonen e Librazhdit.

Pas procedurave doganore do te vizitojme qytetin e Struges. Me pas vazhdojme drejt qytetit piktoresk te Ohrit ku aty do te vizitojme qytetin e vjeter, kalane e qytetit, kishat e njohura dhe do te kemi mundesi te nje eksperience fantastike per personat qe deshirojne te zhvillojne edhe lundrim me anije ne liqen per te prekur pjese te tjera te Ohrit. Pas konsumimit te lire te drekes kryejme akomodimin ne hotel.

Darka ne hotel. Mbremje e lire.

►Dita e dyte: Pas mengjesit vazhdojme udhetimin drejt Parkut Kombetar te Mavroves. Qendrimi i lire per ski dhe per te shijuar natyren e bardhe qe Mavrova ofron. Shoqeruesi jone mund t’ju ofroje asistence dhe sugjerime per personat qe duan te mesojne te skijojne. Konsumimi i drekes ne menyre individuale ne restorantet e zones (nuk ju mungon asistenca dhe sugjerimet e guides). Nisja nga Mavrova per ne Tirane rreth ores 15:00. Kthimi ne Tirane dhe Durres ne darke me ndalesa te shkurtra gjate rruges.

Fundi i sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete:

-Veshje Dimerore kundra bores, Kambale ose cizme kundra bores, Doreza kundra bores, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres, fruta te thata, cokollata,

Sugjerim:

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDESIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERESIMIN E STAFIT TONE .

Informacione të rëndësishme:

Duhet te mbani maska pergjate udhetimit.

Per te udhetuar drejt Maqedonisë cdo person duhet te disponoje nje nga kriteret me poshte:

1-Tampon PCR te 72 oreve te fundit.
2-Testi i shpejte antigene te 48 oreve te fundit.
3-Dokumentin qe keni kaluar Covid.
4-Certifikate vaksinimi te te dyja dozave.

Per hyrjen ne SHQIPERI sipas ndryshimeve te reja nga shteti Shqiptar te masave anti-Covid, nga data 6 Shtator, date ne te cilen hyjne ne fuqi masat e reja, cdo person duhet te disponoje nje nga kriteret me poshte:
1-Tampon PCR te 72 oreve te fundit
2-Dokumentin qe keni kaluar Covid
3-Certifikate vaksinimi te te dyja dozave

Nese nuk dispononi asnje nga keto dokumenta si me siper, ju vete-karantinoheni 10 dite nga dita e mberritjes.

Ne cmim perfshihet

 • *UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE ME AUTOMJET KOMOD
 • *AKOMODIM NË HOTEL 4* ose 5
 • *MENGJESI + DARKA
 • *Shoqerues gjate gjithe udhetimit.
 • *Perdorimi i Pishines & SPA
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *SIGURACIONI I SHENDETIT NE UDHETIM
 • *HYRJA NEPER MONUMENTE DHE MUZEUME
 • *BILETA E TELEFERIKUT
 • *DREKA
 • *CDO GJE QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN "NE CMIM PERFSHIHET"
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-11.99 VJEC PERFITON 30 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE

  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 2-3 DITË PARA.

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI AS NUK KRYEN RIMBURSIME PER PERSONAT TE CILET REZULTOJNE POZITIV PAS KRYERJES SE TESTIT ANTIGJEN/PCR.

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020