SARANDË – KSAMIL 3 DITË €59
Sarande , Ksamil , Krorez , Porto Palermo , Gjirokaster
 • ► 4-6, 11-13, 18-20, 25-27 Qershor , €59 Hotel Vola 3* , €59 Hotel Sunrays 3* , €79 Hotel Mediterrane 4* ,
 • ► 2-4. 9-11 Korrik , €69 Hotel Vola 3* , €69 Hotel Sunrays 3* , €89 Hotel Mediterrane 4* ,
 • ► 16-18, 23-25, 30 Korrik -1 Gusht 6-8 , 13-15, 20-22, 27-29 Gusht , €85 Hotel Vola 3* , €85 Hotel Sunrays 3* , €99 Hotel Mediterrane 4* ,
 • ► 3-5, 10-12, 17-19, 24-26 Shtator , €75 Hotel Vola 3* , €75 Hotel Sunrays 3* , €89 Hotel Mediterrane 4* ,

Programi:

Dita e Pare : Tirane –  Gjirokaster – Sarande

► Nisja nga Tirana oren 06:00 .

► Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .

► Nisja nga Elbasani ne oren 05:20 .

Vazhdimi i udhetimit drejt qytetit te Sarandes , Ndales gjate rruges per kafe . Me pas do te bejme ndales per vizite  ne qytetin  historit te Gjirokastres . Me pas nisemi drejt qytetit te Sarandes .Akomodimi ne hotel  .  Shfrytezimi i pishines ose Plazheve afer hotelit .Pasdite e lire , Darka ne hotel .Pas darkes shetitje ne bulevardin  buze detit te qytetit te Sarandes .

Dita e Dyte :

Lundrim me Skaf , Krorez – Kakome – Gremina – Plazhi Ushtarit – Gjiri Rrojdhes .

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit shkojm ne portin kryesor te qytetit te Sarandes dhe fillojm lundrimin me skaf . Gjate ketij lundrimi fantastik do te ndalojm ne plazhin e Krorezes  , Kakomes , Plazhin e Ushtarit  dhe Gjirin e Rrojdhes . Kthimi perseri ne port rreth ores 16:00  .( Lundrimi me skaf  ka nje kosto extra prej 2500 Lekesh.Pjesmarrja minimale per tu realizuar eshte 8 persona . Personat qe nuk duan te jene pjesmarres mund te qendrojn per plazh ne Sarande ) .  Konsumimi i darkes ne hotel.

Dita e Trete : Ksamil  – Tirane 

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi per ne Ksamil . Qendrim per plazh dhe konsumimin e drekes ne Ksamil  deri ne oren 16:00 . Me pas startojm udhetimin per ne kthim  . Mberritje ne Tirane , Durres & Elbasan  ne darke .

Fundi i sherbimit tone .

Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.

Sugjerim :
NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

 

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti dhe vizitat sipas programit me bus/minibus .
 • *Akomodimi ne hotel me 3* ose 4* ( afer qendres se Sarandes )
 • *Mengjesi dhe darka
 • *Shoqerues gjate udhetimit .
 • *Perdorimi i pishines ( per hotel Mediterrane 4*)
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Lundrimi me skaf , 2500 Leke.
 • *Gjithcka e papermendur ne rubriken ( Ne cmim perfshihet ) .
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM
  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020