SARANDË – KSAMIL 2 DITË €49
GJIROKASTER-SARANDE-KSAMIL
 • ► 18-19, 25-26 Korrik
 • ► 1-2, 8-9, 15-16, 22-23, 29-30 Gusht
 • ►5-6 Shtator

Programi:

Dita e Pare : Tirane – Gjirokaster – Sarande

► Nisja nga Tirana oren 06:00 .

► Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .

► Nisja nga Elbasani ne oren 05:20 .

Vazhdimi i udhetimit drejt qytetit te Sarandes , Ndales gjate rruges per kafe . Me pas do te bejme ndales per vizite  ne qytetin  historit te Gjirokastres .Pas kesaj vizite i drejtohemi qytetit te Sarandes .Akomodimi ne hotel  .  Shfrytezimi i plazhit ne Sarande. Pasdite e lire , Darka ne hotel .Pas darkes shetitje ne bulevardin  buze detit te qytetit te Sarandes .

Dita e dyte : Ksamil  – Tirane 

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi per ne Ksamil . Qendrim per plazh dhe konsumimin e drekes ne Ksamil  deri ne oren 16:00 . Me pas startojm udhetimin per ne kthim  . Mberritje ne Tirane , Durres & Elbasan  ne darke .

Fundi i sherbimit tone!

Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, etj.

Sugjerim :
NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

 

Ne cmim perfshihet

 • *Akomodimi ne hotel .
 • *Transporti dhe vizitat sipas programit me bus/minibus .
 • *Mengjesi dhe Darka .
 • *Shoqeruesi gjate udhetimit .
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Drekat .
 • *Gjithcka e papermendur ne rubriken ( Ne cmim perfshihet ) .
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM
  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School