Plazh ne Sarande – Ksamil 2 ditë €39
Sarandë, Ksamil ,Gjirokastër
 • ► 5-6 , 12-13, 19-20, 26-27 Qershor
 • ► 3-4, 10-11, 17-18, 24-25, 31 Korrik-1 Gusht
 • ► €39 Hotel Vola 3* ( 7 Minuta ne kembe larg qendres, 2 minuta larg plazhit )
 • ► €39 Hotel Sunrays 3* ( 7 Minuta ne kembe larg qendres ,2 minuta larg plazhit )
 • ► €45 Hotel Mediterrane 4* ( 5 Minuta ne kembe larg qendres, me pishine )
 • ► €55 Hotel Nertili 4* ( Buze Detit )

Programi:

► Dita e parë:

► Nisja nga Tirana në orën 06:00.

► Nisja nga Durrësi në orën 06:30.

Nisja nga Elbasani në orën 05:15.

Vazhdimi i udhetimit drejt qytetit te Sarandes , Ndales gjate rruges per kafe . Me pas do te bejme ndales per vizite  ne qytetin  historit te Gjirokastres . Me pas nisemi drejt qytetit te Sarandes .Akomodimi ne hotel.  Shfrytezimi i pishines ose Plazheve afer hotelit ( per hotelet qe i disponojn) .Pasdite e lire , Darka ne hotel .Pas darkes shetitje ne bulevardin  buze detit te qytetit te Sarandes .

► Dita e dytë:

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi per ne Ksamil . Qendrim per plazh dhe konsumimin e drekes ne Ksamil  deri ne oren 16:00 . Me pas startojm udhetimin per ne kthim  . Mberritje ne Tirane , Durres & Elbasan  ne darke .

Fundi i sherbimit tone .

►Sugjerohet të keni me vete:

Çantë shpine, shishe uji 1 litër, rroba pambuku për ndërresa, fruta të thata, çokollatë

►Sugjerim:

NËSE NGELENI TË KËNAQUR NGA SHËRBIMI I SHOFERIT APO I GUIDËS NË BAZE TË MUNDËSIVE TUAJA MUND TË VENDOSNI NJË SHUMË MINIMALE SI BAKSHISH PËR VLERSIMIN E STAFIT TONË.

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti me bus/minibus .
 • *Akomodimi 1 natë në hotel ne Sarande.
 • *Mëngjesi dhe darka.
 • *Perdorimi i pishines ( per hotel Mediterrane)
 • *Shoqëruesi i grupit.
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Biletat e hyrjes në muze ose parqe.
 • *Dreka.
 • *Siguracioni i shëndetit në udhëtim.
 • Shenim

  ► AKOMODIMI NË DHOMË TEKE (SINGLE) KA PAGESË SHTESË NË VARËSI TË HOTELEVE KU QËNDROHET.

  ► NËSE KREVATI NUK DO TË JETË DOPIO, DO TË JENË DY KREVAT TEKË TË BASHKUAR.

  ► PËR REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESËS PARAPAGIM DHE PJESA TJETËR 5 DITË PARA NISJES.

  ► PAGESA E BERË ËSHTË E PAKTHYESHME.

  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET).

  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 2-3 DITË PARA.

   

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020