Plazh Vlore – Dhermi €55
Vlore - Dhermi - LLogara
 • ► 3-4, 10-11, 17-18, 24-25, 31 Korrik-1 Gusht
 • ► 7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29 Gusht

Programi:

►Dita e pare:

►Nisja nga Tirana në orën 06:00 

►Nisja nga Durrësi në orën 06:30

►Nisja nga Elbasani në orën 05:15 

►(Per realizimin e transfertave nga Elbasani duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

Në vijimësi të udhëtimit tonë do të kemi një ndalesë të shkurtër për kafe dhe për të konsumuar mëngjesin. Me pas vazhdojm udhetimin drejt qytetit te Vlores .Qendrim per plazh  deri pasdite ose  ( Opsionale shetitje me anijen Aquamarine  per plazh ne gadishullin e Karaburunit dhe ishullin e Sazanit , extra 2000 leke per person).Konsumimi i darkes ne hotel.Vizitet ne Sheshin Flamur dhe ne qytetin e vjeter te Vlores.Qendrim i lire .

►Dita e dyte:

Mengjesi ne hotel.Vazhdojme udhetimin drejt parkut kombetar te Llogarse . Ndalese te ballkoni i LLogarase  .Mberritja ne Dhermi. Plazh deri ne pasdite . Kthimi ne Durres , Tirane , Elbasan me ndalesa te shkurtra gjate rruges .

Fundi i sherbimit tone!

Duhet te keni me vete:

-Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata, etj.

Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE!

Ne cmim perfshihet

 • *Transportin me automjet komod .
 • *Akomodimi ne hotel .
 • *Mengjesi dhe darka .
 • *Guida shoqeruese gjate udhetimit .
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Shetitja me anije ne Karaburun (2000 Leke/person)
 • *Dreka
 • *Hyrjet ne muze
 • *GJithcka qe nuk eshte permendur ne rubriken "Perfshihet"
 • Shenim

  • 0-2.99 vjec jane falas;
  • 3-11.99 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton  50% Ulje .
  • Mbi 12 vjec paguan si i rritur.
  • Nese nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.

  #SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI  PER MBERRITJEN NE DESTINACION APO NDRYSHIMIN E PROGRAMIT NE VARESI TE KUSHTEVE ATMOSFERIKE APO FORCA TE NDRYSHME MADHORE .
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020