HALKIDIKI – 4 – 5 – 8 DITË Fillon nga €252

Programi:

Udhetimet 4 Ditore:

27.07. – 30.07.2021 – 252 EUR/pp

03.08. – 06.08.2021 – 252 EUR/pp

10.08. – 13.08.2021 – 252 EUR/pp

17.08. – 20.08.2021 – 252 EUR/pp

24.08. – 27.08.2021 – 229 EUR/pp

 

Udhetimet 5 Ditore:

23.07. – 27.07.2021 – 323 EUR/pp

30.07. – 03.08.2021 – 323 EUR/pp

06.08. – 10.08.2021 – 323 EUR/pp

13.08. – 17.08.2021 – 323 EUR/pp

20.08. – 24.08.2021 – 323 EUR/pp

27.08. – 31.08.2021 – 292.50 EUR/pp

Udhetimet 8 Ditore:

23.07 – 30.07.2021 – 536 EUR/pp

30.07. – 06.08.2021 – 536 EUR/pp

06.08. – 13.08.2021 – 536 EUR/pp

13.08. – 20.08.2021 – 536 EUR/pp

20.08. – 27.08.2021 – 513.50 EUR/pp


► HOTEL KRIOPIGI BEACH   4 *

-Sherbimi All Inclusive
(Mengjesi + Dreka + Darka + Pijet jo alkolike dhe alkolike gjate vakteve )


DETAJE SHTESE :

•LOKACIONI : ZONA E KRIOPIGI-S , E SHTRIRE NE PJESEN LINDORE TE GADISHULLIT E PERBERE ME PLAZHE TE SHUMTA RANORE DHE SHTEPI TE VJETRA TRADICIONALE .

•DISTANCA ME PLAZHIN : 10 MINUTA LARG ME FUGONAT E HOTELIT TE CILAT KAN ORAR FIKS GJATE GJITH DITES CDO 1 ORE NISJE NGA HOTELI PER NE PLAZH

•DISPONON PISHINE

•FEMIJA NGA 2-11.99 VJEC 50% SKONTO

•WIFI – FREE
•AJER I KONDICIONUAR – FREE

WEBSITE : https://hotelkriopigi.gr/

Fillon nga €252

Ne cmim perfshihet

 • *Akomodimi ne hotel Kriopigi 4* dhome standarte
 • *Baza sherbimit All inclsuive
 • *Transporti vajtje ardhje
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *PCR Test/Rapid test.
 • *Taksa lokale.
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-1.99 VJEC JANË FALAS
  • 2-11.99VJEC, NËSE NJE FEMIJE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM
  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 25 % ME PAK SE CMIMI PER DY PERSONA.
  ►PER TRANSPORT INDIVIDUAL 30 EURO ZBRITJE NGA CMIMET E MESIPERME.
  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

   

   

  Informacione të rëndësishme:

   Duhet te mbani maska pergjate udhetimi,

  • Në lidhje me kushtet dhe specifikat e COVID-19 për të kaluar kufirin  në Greqi do i’u duhet të keni:

   

  1. PCR Test, të cilin mund ta kryeni tek Laboratoret e akredituar ; PCR-ja duhet të jetë jo më i vjetër sesa 72 orë para mbërritjes në Greqi;

  Ose

   

  1. RAT Test, Rapid Antigene Test, ose ndryshe testi i shpejtë, i cili mund të kryhet nëper ambulanca ose nëper spitale (duhet të pyesni aty ku mund ta bëni nëse vlen për udhëtim për jashtë vendit) dhe duhet të jetë bërë jo më para se 48 orë përpara mbërritjes në Greqi;
  2. Duhet patjeter te plotesoni formularin PLF 24 ore para hyrjes ne territorin e Republikes Greke dhe ta ruani ate ne telefonat tuaj mobil ose te printuar. Linkun e formularit e gjeni ketu: https://travel.gov.gr/#/

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020