Budva – Kotorr – Ulqin 3 DITË €109
ULQIN – PLOCE – SHEN STEFAN – FLORIDA BEACH – HAWAI BEACH – VALDANOS
 • ► 26-28, 27-29 Nentor
 • AVALA RESORT 4* €109 - Budva

Programi:

►Dita e pare:

► Nisja nga Tirana oren 06:00.

► Nisja nga Durresi ne oren 05:15.  (Pagese extra 500 Leke/personi)

► Nisja nga Elbasani ne oren 05:15. (Pagese extra 500 Leke/personi)

►(Per realizimin e transfertave nga Durresi dhe Elbasani duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

 

Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin.
Vazhdojme rrugen drejt Shen Stefanit ku do te bejme nje ndalese panoramike ne Ishullin e njohur Shen Stefan .Vazhdojme drejt qytetit te Kotorit, i cilesuar si nje nga qytetet me te bukura ne Malin e Zi. Ne Kotor do te vizitojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve, Gjirin e Kotorit (Opsionale shetitje me anije ne GJirin e Kotorit 5 euro/personi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Kotorr (individuale). Pas vizitave ne Kotor, nisemi drejt Budves  per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve.Qendrim ne Budva 1 ore e 30 min ose 2 ore. Pas vizitave kryejme akomodimin ne hotelet perkatese. Darka ne Hotel. Vizite ne qender te Ulqinit (per personat qe akomodohen ne Ulqin).

►Dita e dyte: 

Mëngjesi në hotel. Pas mëngjesit Plazh ne Ulqin.

Per personat qe akomodohen ne Budva plazhi kryhet ne Budva.

Plazhet ne Ulqin behen ne afersi te hoteleve .

Darka ne hotel.

Ne mbremje qendrim i lire.

►Dita e trete: 

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Budves.

Plazh ne Budva deri pasdreke (Opsionale:Shetitje me anije 5 euro/personi)

Nisja drejt Tiranes (Qendrim gjate rruges)

Mberritja ne Tirane, Durres dhe Elbasan ne darke.

Fundi i udhetimit tone.

Duhet te keni me vete:
Veshje Sportive ,sadalje  ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.

Sugjerim:
NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Informacione të rëndësishme:

Duhet te mbani maska pergjate udhetimit.

Per te udhetuar drejt Malit te Zi cdo person duhet te disponoje nje nga kriteret me poshte :

1-Tampon PCR te 72 oreve te fundit.
2-Testi i shpejte antigene te 48 oreve te fundit.
3-Dokumentin qe keni kaluar Covid.
4-Certifikate vaksinimi te te dyja dozave.

Per hyrjen ne SHQIPERI sipas ndryshimeve te reja nga shteti Shqiptar te masave anti-Covid , nga data 6 Shtator, date ne te cilen hyjne ne fuqi masat e reja, cdo person duhet te disponoje nje nga kriteret me poshte:
1-Tampon PCR te 72 oreve te fundit
2-Dokumentin qe keni kaluar Covid
3-Certifikate vaksinimi te te dyja dozave

Nese nuk dispononi asnje nga keto dokumenta si me siper, ju vete-karantinoheni 10 dite nga dita e mberritjes.

Ne cmim perfshihet

 • *AKOMODIMI NE HOTEL 3 OSE 4 YJE NE Budva ose Ulqin.
 • *TRANSPORTI ME BUS/MINIBUS .
 • *MENGJESET & DARKAT .
 • *SHOQERUES SHQIPTARE GJATE UDHETIMIT .
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM
 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE PROGRAM
 • *BILETAT E HYRJEVE NEPER MUZEUME APO SPORTE TE NDRYSHME UJORE
 • *TAKSA LOKALE 1.5 EURO/PERSON NE NATE .
 • *Taksa lokale e qytetit te Kotorrit , 1 EUR/person .
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-6.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM
  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020