DHËRMI – DRIMADHË – LLOGARA 3 DITË €119
Dhërmi, Drimadhë, Llogara, Vlorë
 • ► 23-25, 30 Korrik - 1 Gusht ,6-8, 13-15, 20-22, 27-29 Gusht , ►Hotel Belle Vue ( Me pishine ) €119 ,►Hotel Vila Duni €129
 • ► 3-5, 10-12, 17-19, 24-26 Shtator ► €99 Vila Duni ►Hotel Belle Vue ( Me pishine ) 89 euro

Programi:

Dita e Pare :

► Nisja nga Tirana oren 06:00 .

► Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .

► Nisja nga Elbasani ne oren 05:00

►(Per realizimin e transfertave nga  Elbasani duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

Ndalesë për kafe dhe pushim ne Lungo Mare, Vlore. Vazhdimi i udhetimit ne qafe te Llogarase per foto dhe per te shijuar panoramen fantastike qe ai vend ofron . Mbërritja në Dhërmi, akomodimi ne hotel dhe nisja me Skaf nga Dhërmiu në Drimadhes, Palas Gjiri i Shën Andreas, Gjiri i Gramës.(Kjo  shetitje e mrekullueshme ka nje kosto extra 3000 leke .Personat qe nuk duan te bejn shetitjen me skaf qendrojn ne plazh ne Dhermi ).

Kohë e lirë/Plazh.Transporti , hotel – plazh  ne menyre individuale.
Darka në Dhërmi ne restorant.

 

Dita e Dyte :
Konsumimi i mengjesit. Plazh ne Drimades , Qendrimi deri pasdite  .Ne Drimades mund te shfrytezoni edhe sportet ujore  si zhytje me bombul , lundrim me kayak , lundrim me SUP  etj .Kthimi ne hotel  Konsumimi i darkes . Me pas qendrim i lire per shetitje ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge Bar-et e Dhermiut  ose Drimadesit .

Dita e Trete :
Konsumimi I mengjesit.Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe.Qendrim I lire,per plazh, lojra uji , volejboll .(Kjo shetitje ka nje kosto extra prej 1200 Lek/person) .Personat qe nuk deshirojn te shkojn ne plazhin e Gjipese mund te shfrytezojn  plazhin e Dhermiut .
Qendrimi ne DHERMI deri ne pasdite .Kthimi per ne Tirane , Durres & Elbasan  , Mberritja ne darke .

Fundi I sherbimit tone !

Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.

Informacione mbi hotelet 

 • Hotel Belle Vue 3* .  Ndodhet  7 -10 minuta ecje ne kemb larg nga vija bregdetare ne fillim te shetitores  Dhermiut .Dhomat disponojn  tv , wi-fi ,ajer te kondicionuar dhe ballkon .

Aktivitete , sporte ujore dhe mundesi te tjera argetimit : 

 • Zhytje me bombul ne ujerat e detit jone per te pare pasurine nenujore dhe eksplorimin e avionit ushtarak te mbytur , MIG – 21 . (Cmimi 30 euro/personi , kohezgjatje 30 minuta  )

 

 • Lundrim me Kayak  per te zbuluar gjiret , plazhet  ,shpellat dh guvat qe ndodhen ne afersi te plazhit te Drimadhesit dhe Dhermiut . (Cmimi 15 euro/personi , kohezgjatje 3 ore )

 

 • Lundrim me SUP ( Stand Up Paddle Monstair , e shpallur si aktiviteti me i mire i viti 2019 per bashkepunimin ne grup ) . (Cmimi 15 euro/personi , kohezgjatje 3 ore )

Te gjithe sportet me siper zhvillohen nen shoqerimin  e guidave profesioniste te pajisur me certifikate nderkombetare. 

Sugjerim :
NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Ne cmim perfshihet

 • *Akomodimi ne hotel.
 • *Transporti dhe shetitjet me minibus/bus
 • *Mengjeset dhe darkat.
 • *Guida gjate gjithe udhetimit.
 • *Perdorimi pishines ( per hotel Belle Vue )
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Drekat
 • *Bileta skafit per ne Gjipe , 1200 Leke .
 • *Bileta e skafit per shetitjen ne Gjirin e Grames 3000 Leke .
 • *Gjithcka qe nuk eshte permendur ne rubriken " Ne cmim perfshihet "
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM
  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020