BUDVA – KOTOR 1 DITE €12
BUDVA - KOTOR
 • ► 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26, 27 Qershor
 • ► 3, 4, 10, 11, 17, 18, 24, 25, 31 Korrik

Programi:

►Nisja nga Tirana në orën 06:00 

►Nisja nga Durrësi në orën 05:15 (Pagese extra 300 Leke/personi)

►Nisja nga Elbasani në orën 05:15 (Pagese extra 300 Leke/personi)

Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin.
Vazhdojme rrugen drejt Shen Stefanit ku do te bejme nje ndalese panoramike ne Ishullin e njohur Shen Stefan .Vazhdojme drejt qytetit te Kotorit, i cilesuar si nje nga qytetet me te bukura ne Malin e Zi. Ne Kotor do te vizitojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve, Gjirin e Kotorit (Opsionale shetitje me anije ne GJirin e Kotorit 5 euro/personi). Sipas deshires ngjitja ne muret e qyteti te cilat jane pjese e UNESCO-s. Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Kotorr (individuale).Pas vizitave ne Kotor, nisemi drejt Budves  per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve.Qendrim ne Budva 1 ore e 30 min ose 2 ore .
Me pas nisemi drejt Shqiperise .Mberritja ne Tirane & Durres  ne darke .

Fundi i shërbimit tonë!

►Duhet të keni me vete:

Çantë shpine, ujë, rroba për ndërresë, aparat fotografik, rroba banje dhe shumë energji, etj.

►Sugjerim:

NËSE NGELENI TË KËNAQUR NGA SHËRBIMI I SHOFERIT APO I GUIDËS NË BAZË TË MUNDËSIVE TUAJA MUND TË VENDOSNI NJË SHUMË MINIMALE SI BAKSHISH PËR VLERËSIMIN E STAFIT TONË!

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti me automjet komod
 • *Shoqëruesi i grupit
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *SIGURACIONI JETËS NË UDHËTIM
 • *SHËTITJA ME VARKË
 • Shenim

  ► PËR REZERVIM NEVOJITET PAGESË E PLOTË.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ► Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet).
  ► Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 1-2 ditë para.
  ► AGJENCIA NUK MBAN PËRGJEGJËSI PËR PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PËR ARSYE TË NDRYSHME SIÇ JANË MUNGESË DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ► NËSE NUK I KENI MBUSHUR 18 VJEÇ, DHE UDHËTONI ME NJËRIN OSE ASNJËRIN NGA PRINDËRIT, JU DUHET PATJETER PROKURË E NOTERIZUAR.

  POLITIKAT E FËMIJËVE:
  0-2.99 VJEÇ PA PAGESË
  3-12 VJEÇ PAGUAJNË 10 EURO
  MBI 12 VJEÇ PAGUAN SI I RRITUR

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020