BREZOVICE – PREVALLE 2 DITE FILLON NGA €45
Brezovice, Prevalle, Prizren
 • ► JANAR 15-16, 19-20, 22-23, 26-27, 29-30
 • ► Shkurt 2-3, 5-6, 9-10, 12-13, 13-14, 16-17, 19-20, 23-24, 26-27
 • ►HOTEL YJET E SHARRIT €45
 • ►ABI GREEN HOTEL €55
 • ►HOTEL SHARRI €75

Programi:

►Dita e parë:

– Nisja nga Tirana ne oren 06:30.

– Nisja nga Durresi ne oren 05:45. (Pagese extra €4.1 / personi )

– Nisja nga Elbasani ne oren 05:45. (Pagese extra €4.1 / personi )

►(Per realizimin e transfertave nga Durresi dhe Elbasani duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

Vazhdimi i udhetimit per ne Kosove nga dogana e Morines.
Ndalesa te shkurtera gjate rruges per kafe. Nisemi per ne qytetin e Prizrenit. Vizite ne qender te Prizrenit dhe ne shetitoren buze lumit. Nisja per ne qendren e skive te Prevalles. Qendrim ne Prevalle per skijim dhe per te shijuar natyren e bardhe perafersisht deri ne mesdite.
Akomodimi ne hotel. Qendrim i lire per relaks, aktivitet dhe animacione me asistencen e shoqeruesit te agjensise per ti dhene sa me shume harmoni udhetimit ne grup.
Darka ne Hotel.

►Dita e Dyte:
Mengjesi ne hotel. Mberritja ne Brezovice. Qendrim i lire per vizite & Ski ne Brezovice dhe konsumimin e drekes ne menyre individuale (nuk mungojne sugjerimet e guides nese deshironi). Nisja per kthim drejt Tiranes me pushime te shkurtra .
Kthimi per ne Tirane me ndalesa te shkurtra gjate rruges.

Mberritja ne Tirane, Durres dhe Elbasan ne mbremje.

Fundi i sherbimit tone!

 SHENIM

►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER VAJTJEN NE DESTINACIONIN KRYESOR ME TRANSPORTIN TONE NE RASTE TRAFIKU TE RENDUAR DHE MOSLEJIMI NGA POLICIA LOKALE.

Sugjerohet te keni me vete:

-Veshje Dimerore kundra bores, Kambale ose cizme kundra bores, Doreza kundra bores, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

SUGJERIM:

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDESIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERESIMIN E STAFIT TONE .

Informacione të rëndësishme:

Duhet te mbani maska pergjate udhetimit.

Nga data 6 Dhjetor per te udhetuar drejt Kosoves cdo person duhet te disponoje -Certifikate vaksinimi te te dyja dozave.

 

Ne cmim perfshihet

 • *TRANSPORTI ME MJET KOMOD
 • *AKOMODIMI NE HOTEL
 • *MENGJESI + DARKA
 • *GUIDE SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT
 • * PISHINE DIMERORE &SPA ( PER HOTEL SHARRIN )
 • *PISHINE E JASHTME TERMALE ( PER HOTEL SHARRIN )
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM
 • *PAJISJET E SKIVE
 • *GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË KËTË PROGRAM
 • *Taxia per te mberritur tek Pista e Skive, nese ndalohet autobusi nga autoritetet lokale (minimalisht €7)
 • *TAKSA TURISTIKE E HYRJES NE BREZOVICE 1 EURO
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE:

  0-2.99 VJEC PA PAGESE
  2.99-6.99  PERFITON 50% ZBRITJE

  MBI 7 VJEC PAGESE E PLOTE

  SHENIM

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE

  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 2-3 DITË PARA.

  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI AS NUK KRYEN RIMBURSIME PER PERSONAT TE CILET REZULTOJNE POZITIV PAS KRYERJES SE TESTIT ANTIGJEN/PCR.

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020