4 dite
199

Rome

Fundjave ne Rome duke filluar nga 199 €/Person.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

– Bileta e hyrjes ne Colosseum 29€/person
– Tur me guide vendase i Colosseum, Roman Forum & Ancient Rome 55€/person
– Vizite ne te gjitha atraksionet kryesore te qytetit 35€/person
– Tur me guide vendase i Muzeut te Vatikanit, Sistine Chapel & St. Peter’s 50€/person
– Tur 1 ditor per te vizituar rrenojat e Pompeii dhe Napoli 145€/person (transport + guide + dreke)

DataCmimi
 *********
Athena 3*199 €/Person
Hotel Prishila 3*199 €/Person
Santa Costanza 4*229 €/Person
RADISSON BLU ES HOTEL 5*279 €/Person

Shenim

Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat keto periudha kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane.

Prenoto Tani

 
 

Kontakt

  • Email: [email protected]
  • Telefoni: +355 694000016
  • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020