4 dite
249

Madrid

Fundjave ne Madrid duke filluar nga 249 €/Person.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:
Shfaqe tradicionale me Flamengo rreth dy ore, 1 pije falas – 42€/Person
Bileta e hyrjes ne Stadiumin Bernabeu duke shmangur rradhen – 30€/Person
Vizite ne te gjitha atraksionet e Madridit, planifikuar per 1-2 dite – 27 €/Person

DataCmimi
 *********
Aparthotel Sercotel Togumar 3*249 €/Person
Silken Puerta Madrid 4*255 €/Person
Hotel Miguel Angel by BlueBay 5*299 €/Person

Shenim

Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kete periudha kane kosto me te larte.. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane.

Prenoto Tani

 
 

Kontakt

  • Email: [email protected]
  • Telefoni: +355 694000016
  • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020