4 dite
239

Barcelone

Fundjave ne Barcelone duke filluar nga 239 €/Person.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:
– Bileta e Hyrjes ne Parkun Guell duke shmangur rradhen – 15€/Person
– Rreth 1 ore mbremje me Flamenco Show – 40€/Person
– Bileta e hyrjes ne Aquariumin e Barcelones duke shmangur rradhen – 25€/Person
– Vizite ne te gjitha atraksionet e Barcelones, planifikuar per 1 deri ne 2 dite – 35€/Person

 

DataCmimi
 *********
Catalonia Park Güell 3*239 €/Person
Catalonia Park Putxet 4*399 €/Person
Hesperia Fira Suites 5*419€/Person

Shenim

Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kete periudha kane kosto me te larte.Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara.Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane. Per ne cmim me te lire sugjerojme dhe nisjet, fluturim direkt nga Shkupi.

Prenoto Tani

 
 

Kontakt

  • Email: [email protected]
  • Telefoni: +355 694000016
  • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020