Four Points by Sheraton KOLASHINE
 • Oferta Speciale

  2 Nete – 139€ per 2 persona

  Ne cmim perfshihet : 
  1. Akomodimi ne Dhome Premium
  2. Mengjeseri per 2 persona
  3. Perdorimi falas i Sauna , Hamam , Jacuzzi , Fitness Center
  4. Parking
  5. WI-FI

  Politikat e femijeve : 
  1. Femijet 0 – 6,99 vjec ne akomodimin me dy te rritur ne dhome – FALAS
  2. Femijet 7 – 11,99 vjec ne akomodimin me dy te rritur ne dhome paguajne 25euro per nate

  ! Paketa e vlefshme nga data 15.10.2019 deri ne 20.12.2019 !


   

 • Oferta Individuale

  ! Paketa e vlefshme nga data 1 Tetor – 20 Dhjetor  !

  2 Nete – 156€ per 2 persona – dhome Standarte ose Premium (sipas disponueshmerise)
  2 Nete – 260€ per 2 persona – Junior Suite
  2 Nete – 300€ per 2 persona – Junior Suite Classic


   

 • Oferta Individuale

  ! Paketa e vlefshme nga data 2 Janar – 7 Janar 2020 !

  2 Nete – 296€ per 2 persona – dhome Standarte ose Premium (sipas disponueshmerise)
  2 Nete – 360€ per 2 persona – Junior Suite
  2 Nete – 400€ per 2 persona – Junior Suite Classic


   

 • Oferta Individuale

  ! Paketa e vlefshme nga data 8 Janar 2020 – 15 Mars 2020 !

  Cmimet nga e diela – e enjte

  2 Nete – 196€ per 2 persona – dhome Standarte ose Premium (sipas disponueshmerise)
  2 Nete – 300€ per 2 persona – Junior Suite
  2 Nete – 360€ per 2 persona – Junior Suite Classic

  Cmimet nga e premtja – e diele

  2 Nete – 256€ per 2 persona – dhome Standarte ose Premium (sipas disponueshmerise)
  2 Nete – 340€ per 2 persona – Junior Suite
  2 Nete – 380€ per 2 persona – Junior Suite Classic


  Te gjitha paketat e mesiperme perfshijne : 
  1. Akomodimi ne dhomen sipas perzgjedhjes
  2. Mengjesi dhe Darka per ditet e qendrimit
  3. Perdorimi falas i Sauna , Hamam , Jacuzzi , Fitness Center
  4. Parking
  5. WI-FI

  Shtesa per dreke – 12€ / personi

  Politikat e femijeve : 
  1. Femijet 0 – 2,99 vjec ne akomodimin me dy te rritur ne dhome – FALAS
  2. Femijet 3 – 11,99 vjec ne akomodimin me dy te rritur ne dhome paguajne 35euro per nate


  Taksa shtese e qytetit (jo e perfshire ne cmim , paguhet ne Check In)

  – 1.3€ personi i rritur
  – 0,50€ femija 0 – 12 vjec
  – 0,90€ femija 12 – 18 vjec


   

 • Paketat per Vitin e Ri

  2 Nete – 690€ per 2 persona – dhome dyshe
  2 Nete – 790€ per 2 persona – Junior Suite

  3 Nete – 840€ per 2 persona – dhome dyshe
  3 Nete – 966€ per 2 persona – Junior Suite

  Cmimet me siper perfshijne :
  1. Darka festive te nates se nderrimit te viteve & muzike live ne 31 Dhjetor dhe 1 Janar.
  2. Mengjesi dhe Darka
  3. Perdorimi i Sauna , jacuzzi dhe fitness
  4. Free Parking & WIFI
  5. Transferta falas nga Hoteli ne zonen e Ski
  6. 20% discount ne trajtimet SPA

  Taksa shtese e qytetit (jo e perfshire ne cmim , paguhet ne Check In)

  – 1.3€ personi i rritur
  – 0,50€ femija 0 – 12 vjec
  – 0,90€ femija 12 – 18 vjec


Shenim

Four Points By Sheraton Kolašin ndodhet në Kolašin dhe ofron dhoma të mobiluara modernisht të dekoruar në stilin Alpine. WiFi falas ofrohet në të gjitha fushat dhe parkimi falas private është në dispozicion.

Dhomat e mobiluara moderne janë zbukuruar me thekse prej druri dhe të shfaqë një TV satelit me ekran të sheshtë, një minibar dhe objektet e bërjes çaj dhe kafe. Banjë private përfshijnë një dush, tharëse flokësh dhe tualetin falas.

Sauna, vaskë e nxehtë ose sallon masazhesh në dispozicionin tuaj. Ju mund t’i lini fëmijët tuaj me stafin e trajnuar mirë në sallën e lojërave. Të rriturit dhe fëmijët ashtu do të duan fshatrat përreth, plot pyje, liqene dhe male për të eksploruar.

Restoranti tradicional ka një zjarr të hapur dhe shërben kuzhinë rajonale, evropiane dhe ruse.

Prenoto Tani

 
 

Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020