HOTEL BRACERA BUDVA
 • Festat e Nentorit 

  Paketa per 1 cift + 1 femije falas (deri ne 12 vjec)

  Cmimi ne Total 149€ ku perfshihet :
  1. Akomodimi 2 nete ne Dhome Standarte
  2. Mengjesi dhe Darka per ditet e qendrimit
  3. Qendra SPA
  4. Siguracioni i jetes ne udhetime
  5. WIFI

  Paketa e vlefshme per date 29 Nentor – 1 Dhjetor


   

Prenoto Tani

 
 

Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020