AVALA RESORT & VILLAS BUDVA
 • Paketa per festat e Nentorit 

  Per 2 persona per 2 nete- 160 euro paketa

  Ne pakete perfshihet :

  1. Akomodimi ne dhome dyshe
  2. Pija e mireseardhjes
  3. Mengjesi dhe darka bufe
  4. Dhurate mireseardhje
  5. Perdorimi i qendres Spa (Fitness , sauna , pishina , jacuzzi , banjo turke)
  6. Upgrade ne dhome me pamje nga deti (sipas disponueshmerise)
  7. Parking
  8. Wifi
  9. 20% ulje ne Restaurant A La Carte
  10. Check In i hershem dhe Check Out i vone (sipas disponueshmerise)

  Politikat e tjera :
  1. Minimumi i qendrimit 2 nete
  2. Paketa nuk perfshin taksen 1.5euro per person


  ! E vlefshme nga data 22 Nentor deri ne 2 Dhjetor !

 • Paketa dimerore

  Per 2 persona per 2 nete – 170euro paketa

  Ne pakete perfshihet :

  1. Akomodimi ne dhome dyshe
  2. Pija e mireseardhjes
  3. Mengjesi dhe darka bufe
  4. Dhurate mireseardhje
  5. Perdorimi i qendres Spa (Fitness , sauna , pishina , jacuzzi , banjo turke)
  6. Upgrade ne dhome me pamje nga deti (sipas disponueshmerise)
  7. Parking
  8. Wifi
  9. 10% ulje ne Restaurant A La Carte
  10. Check In i hershem dhe Check Out i vone (sipas disponueshmerise)

  Politikat e tjera :
  1. Minimumi i qendrimit 2 nete
  2. Paketa nuk perfshin taksen 1.5euro per person


  ! E vlefshme nga data 5 – 23 Nentor & 2 – 29 Dhjetor !

 • Paketa e Krishtlindjeve

  Per 2 persona per 2 nete – 155euro paketa

  Ne pakete perfshihet :

  1. Akomodimi ne dhome dyshe
  2. Pija e mireseardhjes
  3. Mengjesi dhe darka bufe
  4. Dhurate mireseardhje
  5. Perdorimi i qendres Spa (Fitness , sauna , pishina , jacuzzi , banjo turke)
  6. Upgrade ne dhome me pamje nga deti (sipas disponueshmerise)
  7. Parking
  8. Wifi
  9. 20% ulje ne Restaurant A La Carte
  10. Check In i hershem dhe Check Out i vone (sipas disponueshmerise)

  Politikat e tjera :
  1. Minimumi i qendrimit 2 nete
  2. Paketa nuk perfshin taksen 1.5euro per person


  ! E vlefshme nga data 5 – 23 Nentor & 2 – 29 Dhjetor !


   

 • Paketat per Vitin e Ri

  Qendrimi 2 nete

  2 Nete – 392€ per 2 persona – Dhome Standarte
  2 Nete – 432€ per 2 persona – Dhome Superiore
  2 Nete – 530€ per 2 persona – Executive Suite

  Qendrimi 3 nete

  3 Nete – 498€ per 2 persona – Dhome Standarte
  3 Nete – 549€ per 2 persona – Dhome Superiore
  3 Nete – 675€ per 2 persona – Executive Suite

  Ne pakete perfshihet :

  1. Akomodimi ne dhome dyshe
  2. Pija e mireseardhjes
  3. Mengjesi dhe darka bufe
  4. Darka GALA e Nates se Vitit te Ri
  5. Dhurate mireseardhje
  6. Perdorimi i qendres Spa (Fitness , sauna , pishina , jacuzzi , banjo turke)
  7. Upgrade ne dhome me pamje nga deti (sipas disponueshmerise)
  8. Parking
  9. Wifi
  10. 20% ulje ne Restaurant A La Carte
  11. Check In i hershem dhe Check Out i vone (sipas disponueshmerise)

  Politikat e tjera :
  1. Minimumi i qendrimit 2 nete
  2. Paketa nuk perfshin taksen 1.5euro per person


   

Avala Resort & Villas është një vendpushim unik që ndodhet direkt në plazh dhe vetëm 50 m larg nga Qyteti i Vjetër i Budva dhe siguron një përvojë pushimesh të klasit të parë.
Resorti ofron 2 pishina të hapur, një zonë të madhe spa me një pishinë të brendshme dhe një palestër. Ka edhe 2 restorante që ofrojnë kuzhinë ndërkombëtare.

Ju mund të shijoni pamje të shkëlqyera të detit ose malit nga dhoma juaj, e cila është e mobiluar në standardet më të larta, duke përfshirë ndër objektet e tjera një televizor me ekran të sheshtë, një linjë telefonike dixhitale dhe qasje në internet.

Prenoto Tani

 
 

Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020