SPRING BREAK ALBANIA – #Karaburun2019
Vendi: Karaburun , Vlore .
Data e Udhetimit:
 • 25-26 MAJ

BOAT , BEACH & POOL PARTY

Cfare eshte “Spring Break Festival“?

Spring Break Festival  eshte eventi me I madh qe  mbledh se bashku te gjithe rinin  Shqiptare  . Ashtu sikurse ka edhe emrin  “Spring Break” nenkupton periudhen e pushimit pranveror .Nje  organizim teper special ku nderthuren me se miri destinacionet e vecanta turistike &  tingujt e DJ me ne ze te momentit .Gjate udhetimit gjithashtu realizohen lojera dhe animacione qe I vendosin personat ne sfida midis njeri – tjetrit .Benefitet qe ata perfitojn jane teper te vlefshme dhe cdokush prej tyre me shume deshire do te shpenzonte gjithe energjine e mundshme per te pare ne krye te listes emrin e tyre .

Bileta e Eventit  €15 /person

Perfshihet  : Hyrja ne Boat Party

Transporti : €12/person 

-Transporti do te kryhet me minibus ose autobus . Nisja behet ne oren 09:00  te dt 25  Maj nga Tirana dhe kthimi ne oren 17:00 te dt 26 Maj nga Vlora  , por ju mund te beheni pjese e udhetimi edhe nese jeni nga Durresi , Lushnja apo Fieri . Minimumi i pjesmarrjes qe transporti te niset eshte  15 persona .

Mundesi akomodimi :

 • Apartament Lungo Mare € 10 /person ne dhome katershe RO ( Vetem fjetje)
 • Apartament Lungo Mare € 20/person ne dhome dyshe  RO ( Vetem fjetje
 • Ruby Palace   € 23 /person ne dhome dyshe BB ( Me mengjes )
 • Hotel New York €  24/person ne dhome dyshe BB ( Me mengjes )
 • Bologna Hotel € 25 /person ne dhome dyshe  BB ( Me mengjes )
 • Hotel Palace €  27 /person ne dhome dyshe BB ( Me mengjes )
 • Hotel Liro €30 /person ne dhome dyshe BB ( Me Mengjes )

Programi:

* DITA 1
Nisja nga Tirana ne oren 09:00 te mengjesit.Vazhdimi drejt qytetit te Vlores . Mberritje ne plazhin e madh  ne SAINT TROPE CLUB . Qendrimi per plazh deri pasdite nen  ritmin e muzikes gjithashtu animacione te ndryshme me stafin tone . Akomodimi neper hotele .

Ne oren 20:30  Nisja per SELECTUM BOAT PARTY nga porti i Vlores ne drejtim te Karaburunit.Do te qendrojm ne Aquamarin Beach per rreth 2 ore  duke e transformuar atmosferen nga Boat party ne nje super  Beach party qe do mbetet gjate ne memorien tuaj. Fire SHow , Animacione , Drinks Games , Music e zhanerave te ndryshem , Rnb , Reggae, Hip – Hop , Deep House , Techno  do te jene pjese e argetimit te mbremjes . Kthimi  perseri ne portin e Vlores rreth ores 02:00 te mengjesit te dt 26 maj .

* DITA 2

Takimi me grupin  ne oren 10:00 te mengjesit . Vazhdimi per ne SUMMER DEPO CLUB .

Argetim , plazh , dhe lojera ne pishin  , dhe muzik ne sfond deri ne oren 17:00 .

Kthimi per ne Tirane .

Ne cmim perfshihet

 • *Paketat e mesiperme , Mund te blihen edhe te gjitha sebashke edhe vec e vec .
 • Faktet:

  • ► Perafersisht 250 persona pjesmarres
  • ► Minimumi 16 ore muzik e zhanerave te ndryshem

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 694000016
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane, Tel: +355 682059020