Voskopojë 1 Ditë 1500 Lekë
Vizitohen: Voskopoje , Korce , Drilon
Data e Udhetimit:
 • ► 1 , 7 ,8 , 14 , 15 , 21 , 22 , 28 , 29 Shtator
 • ► 5 , 6 , 12 , 13 , 19 , 20 , 26 , 27 Tetor
 • ► 2, 3 , 9 , 10 , 16 , 17 , 23 , 24 ,28 , 29 , 30 Nentor

Programi:

Nisja nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit .(Nisja nga Durresi ne oren 05:35).

Ndalese per kafe gjate rruges .vazhdojme udhetimin per ne parkun kombetar te Drilonit . Shetitje e lire  dhe pushim ne Drilon 30 min – 1 ore .Mberritja ne  fshatin turistik piktoresk te Voskopojes .Shetitje  ne fshat per te shijuar ambjentin fantastik qe natyra e Voskopojes ofron gjithashtu edhe vizite ne kishat e  Voskopojes per tu njohur me trashegimite kulturore  te cilat aktualisht vazhdojne dhe ruajne  madheshtine  dhe rendesine e gjithe historise se perjetuar me pare si nje qender kryesore jo vetem ne Shqiperi por ne gjithe perandorine Bizantine qe ne shek e 14-te .Kohe e lire per argetim  me animacionet qe guida ju sugjeron . Konsumimi I drekes me produkte bio te vendit ne nje nga restorantet me te mire te zones.Rreth ores 16:30 nisemi per ne qytetin e serenates .Vizite ne Korce rreth  1 ore e 30 minuta . Kthimi ne Tirane , Mberritja ne Tirane & Durres ne darke .

Fundi I sherbimit tone.

Duhet te keni me vete :

Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,veshje sportive per ecje dhe shume energji .

Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

1500 leke

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti
 • *Guida
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Dreka e organizuar 1200 leke ( e sugjeruar )
 • Shenim

  SHENIM

  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 3 DITE PARA NISJES .
  ► Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
  ► Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 1-2 ditë para.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  Politikat e femijeve

  0 – 2.99 Vjec pa pagese
  3 – 5.99 Vjec 40 % discount
  Mbi 6 vjec pagese e plote .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School