Voskopojë – Korçë 2 Ditë 6400 Lekë
VOSKOPOJE - KORCE - POGRADEC – TUSHEMISHT- DRILON
 • ► Nentor 28-29, 30 Nentor - 1 Dhjetor
 • ► Dhjetor 7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29 ( Viti i ri 3 Dite 31 Dhjetor 2 Janar )
 • ► Janar 2-3 , 3-4 , 4-5 , 11-12 , 18-19 , 25-26
 • ► Shkurt , 1-2 , 8-9 , 14-15 , 15-16 , 22-23 , 29 - 1 Mars
 • ► Mars 7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29
 • Hotel Moskopole , 6400 Lekë
 • Bujtina Moskopole 6900 Leke
 • Hotel Cavalioti , 6900 Lekë
 • Per Vitin e Ri udhetimi do te jete 3 Ditor ( 31 Dhjetor - 2 Janar , 109 Euro,)

Programi:

► Dita e pare:

Nisja nga Tirana ora 06:00 te mengjesit (Nisja nga Durresi ne oren 05:35) .Ndalese gjate rruges per pushim, kafe dhe foto .Vazhdimi i udhetimit ne Drilon & Tushemisht . Vizite ne bustin e Teta Ollges . Mberritja rreth ores 12:00 ne Voskopoje . Shijojme dreken me produkte vendase dhe lakrorin me 2 pete. Pas  drekes fillojne  vizitat, njohja me historine e fshatit te Voskopojes, ecje neper rruget e gurta, Njohja e zones dhe vizite ne kishat e shumta ecje ne kodrat dhe natyren fantastike qe ofrohet ne Voskopoje . Kthehemi perseri ne hotel .Animacione  lojra sipas deshires ne shoqerine e guidave tona.Darka rreth ores 20:00 me muzike LIVE .

► Dita e dyte:
Dita fillon ndryshe ne ajrin e paster dhe pejsazhin e mrekullueshem. Mengjesi ne hotel me pas nisemi per ne qytetin e Korces per vizite ne  qytetin e serenatave, shetitje ne pedonalen e famshme, mesonjtorja e pare shqipe dhe katedralen e Korces  .Me pas nisemi per ne Tirane dhe Durres . Mberritje ne darke .

Fundi i sherbimit tone

Duhet te keni me vete :

-Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

6400 Lekë

Ne cmim perfshihet

 • *UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE ME MINIBUS KOMFORT
 • *AKOMODIM NË HOTELET PERKATES
 • *MENGJESI + DREKA + DARKA
 • *MBREMJE FESTIVE
 • *SHOQERUES SHQIPTARE
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN "NE CMIME PERFSHIHET"
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • 6-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
  ► Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 3 ditë para.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE.

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School