Voskopoje – Drilon 1 Dite 1800 leke
Vizitohen: Drilon, Voskopoje
Data e Udhetimit:
 • 7, 14, 21, 28 Tetor
 • 4, 11, 18, 25 Nentor

Programi:

Nisja nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit .Ndales per kafe gjate rruges .Mberritja ne fshatin turistik piktoresk te Voskopojes .Shetitje ne fshat per te shijuar ambjentin fantastik qe natyra e Voskopojes ofron gjithashtu edhe vizite ne kishat e Voskopojes per tu njohur me trashegimite kulturore te cilat aktualisht vazhdojne dhe ruajne madheshtine dhe rendesine e gjithe histories se perjetuar me pare si nje qender kryesore jo vetem ne Shqiperie por ne gjithe perandorine Bizantine qe ne shek e 14-te .

Kohe e lire per argetim me animacionet qe guida ju sugjeron .Konsumimi I drekes me produkte bio te vendit ne nje nga restorantet me te mire te zones.

Rreth ores 16:30 vazhdojme udhetimin per ne parkun kombetar te Drilonit . Shetitje e lire dhe pushim ne Drilon 30 min – 1 ore . Kthimi ne Tirane , Mberritja ne Tirane ne darke .

Fundi I sherbimit tone.

1800 leke

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti
 • *Guida
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Dreka e organizuar 1000 leke ( e detyrueshme )
 • Shenim

  SHENIM

  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 3 DITE PARA NISJES .
  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  Politikat e femijeve

  0 – 2.99 Vjec pa pagese

  3 – 5.99 Vjec 40 % discount

  Mbi 6 vjec pagese e plote .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,