Viti i Ri Në Ulqin 3 Ditë €79
Vizitohen: Ulqin - Budva
Data e Udhetimit:
  • ► 31 Dhjetor - 2 Janar

Programi:

Hotel Monte Viena 4* €79

Date 31 Dhjetor - 2 Janar

Ne çmim perfshihet :

Akomodimi 2 nete ne hotel
Mengjeset
2 Darka festive
Pije pa limit alkolike dhe jo alkolike
Extra transporti vajtje ardhje + vizite ne Budva 20 Euro

Prenoto Tani

 
 

Kontakt

  • Email: [email protected]
  • Telefoni: +355 68 20 59 020
  • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,