Viti i Ri në Korce, Dardhe & Voskopojë 3 Ditë €109
Voskopoje , Dardhe , Korce , Pogradec
 • ► 31 Dhjetor - 2 Janar
 • ► Hotel Moskopole €109 ( Voskopoje )
 • ► Bujtina Samara €115 ( Voskopoje )
 • ► Bujtina Moskopole €119 ( Voskopoje )
 • ► Hotel Casta Diva €119 ( Korce )
 • ► Hotel Kocibelli €125 ( Korce )

Programi:

► Dita e pare:
Nisja nga Tirana ora 09:00 te mengjesit(Nisja nga Durresi ne oren 08:15) .Ndalese gjate rruges per pushim, kafe dhe foto .Vazhdimi i udhetimit ne Drilon & Tushemisht . Vizite ne bustin e Teta Ollges . Mberritja rreth ores 14:00 ne Voskopoje.Akomodimi neper dhoma .Konsumimi i drekes ne menyre individuale ( Nuk mungon sugjerimi i guides tone ). Pas drekes fillojne vizitat, njohja me historine e fshatit, ecje neper rruget e gurta, Njohja e zones dhe vizite ne vendet me pikante si Manastiri i Shen Prodhomit dhe kishave, ecje ne kodrat dhe natyren fantastike qe ofrohet. Animacione lojra sipas deshires ne shoqerine e guidave tona.Darka speciale e nates se nderrimit te viteve rreth ores 20:00 me muzike live.

► Dita e dyte:
Dita fillon ndryshe ne ajrin e paster dhe peizashin e mrekullueshem. Mengjesi ne hotel.Nisja per ne fshatin turistik te Dardhes. Qendrim ne Dardhe per ski dhe shijimin e natyres se bardhe deri ne drek.Me pas kthehemi per vizite ne qytetin e serenatave, shetitje ne pedonalen e famshme, mesonjtorja e pare shqipe, katedralja .Kthimi ne Voskopoje ne hotel . Konsumimi i darkes .

► Dita e trete:
Konsumimi i mengjesit .Ndales per kafe ne Pogradec .Me pas nisemi per udhetimin ne kthim ne Tirane . .Mberritje ne darke .

Fundi i sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

SUGJERIM :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti Me Autobus
 • *Akomodimi Ne hotel me Mengjes
 • *Mbremje festive e dt 31 Dhjetor + 1 Shishe Vere per 2 persona
 • *Darka e dt 1 Janar
 • *Shoqerues Shqiptar
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Pajisjet e Skive
 • *Drekat
 • *Gjithcka qe nuk eshte permendur ne rubriken "Ne Cmim perfshihet "
 • Shenim

  SHENIM
  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-11.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 35 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM
  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUHET DYFISH
  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School