Valbone 2 dite All Inclusive 8.500 Leke
Vizitohen: VALBONE – LIQENI I KOMANIT - PRIZREN
Data e Udhetimit:
 • ► 1-2, 2-3, 6-7, 8-9, 9-10, 13-14, 15-16, 16-17, 20-21, 22-23, 23-24, 27-28, 29-30, 30 Qershor- 1 Korrik
 • ► 4-5, 6-7 ,7-8 ,11-12 ,13-14 ,14-15 ,18-19 ,20-21 ,21-22 ,25-26 ,27-28 , 28-29 Korrik
 • ► 1-2, 3-4, 4-5, 8-9, 10-11, 11-12, 15-16, 17-18, 18-19, 22-23, 24-25, 25-26,29-30, 31 Gusht - 1 Shtator
 • ► 1-2, 8-9, 15-16, 22-23, 29-30 Shtator

Programi:

► Dita e pare

Nisja diten e shtune ne ora 07:00 nga Tirana.Gjate rruges per ne Vaun e Dejes do te bejme nje ndalese per kafe. Një udhëtim me traget në liqenin e Komanit është përshkuar shpesh herë si një nga udhëtimet më madhështore në botë, duke kaluar nëpër pamjet e mrekullueshme të maleve të thepisura ky udhetim eshte krahasuar me fjordet e Norvegjise. Mberritja ne Fierze starton udhetimin tone per ne fshatin e Valbones. Mberritja ne Valbone rreth ores 13:00. Konsumimi i drekes me ushqimet tradicionale te zones.
Me pas te shoqeruar nga guida jone do te shkojme per vizite ne tek ujvara e Valbones . Kthimi perseri ne hotel. Darka ne hotel me mbremje festive.

► Dita e dyte

Nisja diten e diele ne oren 09:00 per liqenin e Xhemes, dhe me pas i drejtohemi Prizrenit per te vizituar zonat historike, vizita ne kala (individuale). Dreka do te hahet ne nje nga restorantet ne bulevard ne krahe te lumit. Nisja per ne Tirane nepermjet Rruges se Kombit, ndalese per kafe gjate rruges. Mberritja ne Tirane rreth ores 20:00. Fundit i sherbimit tone.

Ne cmim perfshihet

 • *TRANSPORTI ME MJETE KOMOD
 • *AKOMODIMI NE HOTEL PER NJE NATE
 • *MENGJESI - DREKE- DARKE
 • *BILETA E TRAGETIT (KOMAN-FIERZE)
 • *GUIDA SHQIPTARE GJATE UDHETIMIT
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM
 • *HYRJA NEPER MONUMENTE DHE MUZEUME
 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR ME SIPER
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM
  ► Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
  ► Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
  ► Per rezervim nevojitet 50% e pageses parapagim dhe pjesa tjeter 5 dite para nisjes.
  ► Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  ► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,