Struge-Oher 2 Dite €39
Struge - Oher - Shen Naum
 • ► 6-7 , 7-8 , 14 - 15 , 21 - 22 , 28-29 Mars
 • ► 4-5 , 11-12 , 18-19 , 19-20 , 25-26 Prill
 • Hotel Diplomat - €39
 • Hotel Mirage - €49
 • Shenim : Per daten 6-7 , 7-8 Mars ofrohet Mbremje Festive gjate darkes

Programi:

►Dita e pare: Ora 06:30 nisja nga Tirana per ne Struge.(Nisja nga Durresi ne oren 05:45) Vizite ne Struge dhe ne Oher. Akomodimi ne hotel ne Struge. Pasditja e lire. Darka ne hotel. Mbremje Festive me Muzike.

►Dita e dyte: Pas mengjesit ne hotel rreth ores 09:00 nisemi drejt Shen Naumit. Vizite ne: Muzeun ne Uje dhe Shen Naum.Me pas ndalese Tushemisht dhe ne Drilon (ku ju sugjerojme dreken). Nisja per Tirane.

Fundi i sherbimit tone.

Duhet te keni me vete :

-Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Ne cmim perfshihet

 • *Akomodimi ne hotel
 • *Mengjesi + Darka
 • *Transportin ne Struge – Oher – Shen Naum – Drilon
 • *Perdorimi i pishines dimerore per hotel Mirage 4*
 • *Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit .
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *
 • Shenim

  ————————————————- #Politikat e Femijeve ——————————————————-

  • 0-2.99 vjec jane falas;
  • 3-11.99 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton  50% Ulje .
  • Mbi 12 vjec paguan si i rritur.
  • Nese nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.

  #SHENIM

  ► Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar  .
  ► Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.
  ► Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
  ► Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 3 ditë para.
  ► Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School