STRUGE – OHER – SHEN NAUM 1 Dite €15
Vizitohen: Struge - Oher - Shen Naum - Drilon - Muzeu i Kockave
Data e Udhetimit:
 • ► 23, 29, 30 Shtator
 • ► 3 , 7 , 10 , 14 , 17 , 21 , 24 , 28 , 31 Tetor
 • ► 4 , 7 , 11 , 14 , 18 , 21 , 25 , 28 , 29 , 30 , Nentor
 • ► 1 , 2 , 5 Dhjetor

Programi:

► Nisja nga Tirana ne oren 07:00 te mengjesit .
Ndalesa te shkurtra gjate rruges per pushime. E para ne aksin rrugor Elbasan-Librazhd.
Vazhdojme per ne Drilon tjeter bukuri e natyres Pogradecare. Mbas nje kafe buze liqeni pergatitemi per nje foto me Teto Ollgen ne Tushemisht. Me pas kalojme piken doganore ne Tushemisht per te kaluar kufirin duhet me vete karta ID ose passport.
Vizite ne Manastirin e Shen Naumit dhe parkun e mahnitshem per rreth 1 ore.
Vizita e rradhes do te jete ne "Muzeun e Kockave" ose i quajtur ndryshe "Muzeu mbi uje" , qendrimi do te jete per rreth 45min. Nisemi per ne Oher ku do kemi mundesi te konsumojme edhe dreken e lire sipas deshires.
Mberritja ne Struge dhe vizite tek pedonalja dhe derdhja e Drinit qendrim i lire.
Nisemi per ne piken kufitare te Qafe Thanes , ku pas procedurave doganore ndalesa e rradhes do te jete per pushim aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00.
Fundi i sherbimit tone!

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti me autobus komod turizmi
 • *Guide shqiptare gjate gjithe udhetimit
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Hyrja te Muzeu i Kockave - 2€
 • *Siguracioni i jetes ne udhetim
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE 
  0-3 vjec jane falas
  4-12 vjec paguajne 10 euro per person
  Mbi 12 vjec paguan si i rritur
  Shenim
  ► Per rezervim nevojitet 30% e pageses parapagim dhe pjesa tjeter 5 dite para nisjes .
  ► Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  ► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
  ► Nese nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,