Ski Në Mavrovë 2 Ditë €40
Vizitohen: MAVROVE ,STRUGE, OHER,
Data e Udhetimit:
 • ►Dhjetor 8-9 ,15-16 , 22-23 , 25-26, 29-30
 • ►Janar 2-3, 5-6, 9-10, 12-13, 16-17, 19-20, 23-24, 26-27, 30-31
 • ►Shkurt 2-3, 6-7, 9-10, 13-14, 16-17, 20-21, 23-24, 27-28
 • Hotel Diplomat 3* 40 Euro / Person
 • Hotel Mirage 4* 55 Euro / Person

Programi:

► Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Do te vazhdojme udhetimin tone drejt doganes se Qafe Thanes ku do te bejme nje ndalese per pushim te shkurter ne zonen e Librazhdit. Pasi te mbarojne procedurat doganore ne Qafe Thane ndalesa e rradhes do te jete ne qytetin e Ohrit ku do te vizitojme shetitoren kryesore, fortesen e Samuelit dhe atraksionet e tjera turistike qe ky qytet ofron. Me pas do te vazhdojme udhetimin per ne qytetin e Struges ku do te pershkruajme lumin Drin i Zi dhe do te kemi kohe te lire per konsumimin e drekes. Akomodimi ne hotel, konsumimi i darkes.

►Dita e dyte: Ora 07-00 – 08-00 mengjesi. Pas mengjesit nisemi per ne Mavrove. Kohe e lire per te shijuar natyren e bardh deri ne ora 15.30. Nisja per Tirane dhe mberritja ne darke rreth ores 21:00-22:00

Fundi i sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

Turi 4 ditor

Ne cmim perfshihet

 • *UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE ME AUTOMJET KOMOD
 • *AKOMODIM NË HOTEL DIPLOMAT 3* ose MIRAGE 4* .
 • *MENGJESI + DARKA
 • *Shoqerues gjate gjithe udhetimit.
 • *PISHINA DIMERORE PER KLIENTET NE HOTEL MIRAGE
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM
 • *HYRJA NEPER MONUMENTE DHE MUZEUME
 • *BILETA E TELEFERIKUT
 • *DREKEN
 • *CDO GJE QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN "NE CMIME PERFSHIHET"
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • 6-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ►PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE
  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  SUGJERIM : NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,