Ski Ne Dardhe – Korce – Voskopoje 2 Dite 6000 Leke
Korce - Dardhe - Voskopoje - Tushemisht
 • ► Janar 15-16 ,18-19 ,22-23 ,25-26 ,29-30
 • ► Shkurt ,1-2 ,5-6 ,8-9 ,12-13 ,14-15 ,15-16 ,19-20 ,22-23 ,26-27 ,29 - 1 Mars
 • ► Mars 7-8 , 14-15 ,
 • Hotel Moskopole , 6000 Lekë ( Voskopoje )
 • Bujtina Samara , 6400 Lekë ( Voskopoje )
 • Hotel Cavalioti , 6900 Lekë ( Voskopoje )
 • Hotel Kocibelli , 6900 Lekë ( Korce )
 • Shenim : Ne cmimin e hoteleve me fjetje ne Korce nuk perfshihet dreka

Programi:

► Dita e pare:

Nisja nga Tirana ora 06:30 te mengjesit (Nisja nga Durresi ne oren 05:45) .Ndalese gjate rruges per pushim, kafe dhe foto .Vazhdimi i udhetimit ne Drilon & Tushemisht . Vizite ne bustin e Teta Ollges . Mberritja rreth ores 12:00 ne Voskopoje . Shijojme dreken me produkte vendase dhe lakrorin me 2 pete. Pas  drekes fillojne  vizitat, njohja me historine e fshatit te Voskopojes, ecje neper rruget e gurta, Njohja e zones dhe vizite ne kishat e shumta ecje ne kodrat dhe natyren e bardhe fantastike qe ofrohet ne Voskopoje . Kthehemi perseri ne hotel .Animacione  lojra sipas deshires ne shoqerine e guidave tona.Darka rreth ores 20:00 me muzike LIVE .

► Dita e dyte:
Dita fillon ndryshe ne ajrin e paster dhe pejsazhin e mrekullueshem. Mengjesi ne hotel me pas nisemi per ne fshatin e Dardhes . Qendrim per ski dhe per te shijuar natyren e bardh . Vazhdimi udhetimit per ne qytetin e Korces per vizite ne  qytetin e serenatave, shetitje ne pedonalen e famshme, mesonjtorja e pare shqipe dhe katedralen e Korces  .Me pas nisemi per ne Tirane dhe Durres . Mberritja ne darke .

Fundi i sherbimit tone

Duhet te keni me vete :

-Cante shpine, Shishe uji 1 Liter,rroba te pershtatshme per bore , rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

SHENIM : 

VAJTJA NE DARDHE VARET NGA , KUSHTET ATMOSFERIKE , TRAFIKU I RENDUAR DHE LEJE KALIMI NGA AUTORITETET VENDASE  TE QARKULLIMIT RRUGOR .

Kliko ketu Dardhe 1 ditore

Kliko ketu Voskopoje 1 ditore

Kliko ketu Ski ne Dardhe Voskopoje 3 ditore

Kliko ketu Viti I Ri ne Voskopoje Korce

6000 Leke

Ne cmim perfshihet

 • *UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE
 • *AKOMODIM NË HOTELET PERKATES
 • *MENGJESI + DREKA + DARKA
 • *MBREMJE FESTIVE
 • *SHOQERUES GJATE UDHETIMIT
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN "NE CMIME PERFSHIHET"
 • *PAJISJET E SKIVE
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • 6-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE

  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 2-3 DITË PARA.

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School