Vjeshte Ne Brezovice 2 Dite €65
Brezovice – Prevalle – Prizren
 • ► 16-17 , 28-29 , 30 Nentor - 1 Dhjetor
 • ► 7-8 , 14 - 15 , 21-22 , 28-29 Dhjetor
 • Shenim : Per daten 28 Nentor mbremje festive e perfshire

Programi:

►Dita e Pare:
Nisja behet nga Tirana ne oren 08:00 te mengjesit.( Nisja nga Durresi ne oren 07:15 ) .
Ndalese per kafe gjate rruges .
Vazhdimi I udhetimit ne Prevalle vizte ne Prevalle dhe shijimi i natyres fantastike qe ai vend ofron .Konsumimi i drekes ne menyre individuale .( Nuk mungoje sugjerimet e shoqeruesit )
Akomodimi ne hotel , shfrytezimi i pishines dimerore .

►Dita e Dyte:
Mengjesi ne hotel.Check out i vonvshem . Konsumi i kafes se mengjesit perseri ne natyren fantastike te Prevalles .
Nisja e udhetimi per ne Tirane . Kafe , Shoping ne Prizren.
Mberritja ne Tirane dhe Durres rreth ores 21:00 te darkes.
Fundi i sherbimit tone.

SUGJERIM :
NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Ne cmim perfshihet

 • *TRANSPORTI ME AUTOBUS KOMOD
 • *AKOMODIMI NE HOTEL SHARRI
 • *MENGJESI + DARKA
 • *PERDORIMI I PISHINES DIMERORE
 • *SHOQERUES SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË KËTË PROGRAM
 • *
 • Shenim

  SHENIM

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-3.99 VJEC JANË FALAS
  • 3.99 – 11.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO, DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ► NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School