Ski Në Bogë 3 Ditë €119
Boge - Peje - Prizren
 • ►Dhjetor 25-27
 • ►Janar 1-3, 2-4, 8-10, 15-17 ,22-24, 29-31 .
 • ►Shkurt 5-7, 12-14, 19-21, 26-28 .
 • ►Mars 5-7
 • ►Hotel Dukagjini 5 * 119€ (qender ne Peje)
 • Paketa me transport individual -20 euro/person

Programi:

►Dita e parë:

► Nisja nga Tirana në orën 06:30.

► Nisja nga Durrësi  në  orën 06:00.

► Nisja nga Elbasani në  orën 06:00.

Vazhdimi i udhëtimit drejt pikës së doganes në Morinë me një ndalesë të shkurtër gjatë rrugës. Nisemi ne drejtim te Pejes. Vazhdojme vizitat për në Grykën e Rugovës ku do të keni mundësinë të prekim natyrën mbresëlënëse. Për ata që dëshirojnë më shumë adrenalinë sugjerohet të provojnë Zip Line.Pas vizitave do kemi kohë të lirë për të konsumuar edhe drekën në një nga restorantet tradicionale të qytetit. Mepas  kryejme akomodimin tek hotel Dukagjini 5*. Qëndrim i lirë për të shfrytëzuar sherbimet trajtuese te hotelit si pishina dimërore, jacuzzi, sauna dhe palestër. Opsionale shëtitje në qytetin e Pejës për të vizituar Pazarin e Vjetër, Mullirin e Haxhi Zekës, Parkun e Paqes, etj.

Darka në hotel dhe pas saj guida shoqëruese ju sugjeron disa vende me muzikë ku mund të kaloni mbrëmjen.

►Dita e dytë:

Pas mëngjesit në hotel nisemi  në drejtim te zones se Rugoves dhe fshatit turistik te Boges. Qendrim i lire per te shijuar kafen e mengjesit ne natyren e bardhe te Boges apo edhe per te shfrytezuar pisten e skive deri ne oret  e pasdites. Mund te merrni asistence dhe sugjerime nga shoqeruesi yne per perdorimin e skive . Me pas kthimi drejt hotelit dhe qendrimi i lire.

Darka në hotel dhe pas saj guida shoqëruese ju sugjeron disa vende me muzikë ku mund të kaloni mbrëmjen.

►Dita e tretë:

Pas mëngjesit në hotel nisemi  në drejtim për të vizituar Shpellën e Radacit dhe Ujëvarën e Drinit të Bardhë per te konsumuar kafen e mengjesit. Vazhdimi per ne qytetin e Prizrenit  ku do të vizitojmë Muzeun e Lidhjes së Prizrenit, Pazarin e Vjetër, Xhaminë , shopping ne qender te Prizrenit .Me pas sugjerohet dreka ne qender te  Prizrenit. Nisja në rrugën e kthimit me ndalesa të shkurtra.

Mbërritja në Tiranë, Durrës dhe Elbasan në mbrëmje.

Fundi i shërbimit tonë!

 

Kliko ketu Boge 2 ditore

Kliko ketu Boge 3 ditore

Ne cmim perfshihet

 • *Akomodimi ne hotel Dukagjini 5*
 • *Mengjesi + Darka
 • *Perdorimi i Pishines Dimerore & SPA
 • *Instruktimi i pajisjeve te skive
 • *Shoqerues Shqiptar
 • *Transporti me autobus komod
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Siguracioni i shendetit ne udhetim
 • *Pajisjet e skive
 • *Asgje qe nuk eshte permendur ne rubriken " Ne cmim perfshihet"
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE:

  0-2 VJEC PA PAGESE
  3-5.99VJEC PAGUAJNE -50 %

  6- 12 VJEC PAGUAJNE -35 %

  MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

   

   

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ► NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR

   

  SUGJERIM : NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane .