SARANDË – KSAMIL 5 DITË €155
SARANDE , KSAMIL , KROREZ , PORTO PALERMO , Gjirokaster , Syri i Kalter
 • ► 6-10 Korrik €155 .
 • ► 13-17 Korrik €175 .
 • ► 20-24 Korrik , €189 .
 • ► 27-31 Korrik ,€199 .
 • ► 3-7 , 10-14 , 17-21 Gusht , €199.
 • ► 24-28 Gusht , €189 .

Programi:

Dita 1 : Tirane – Gjirokaster – Sarande .

► Nisja nga Tirana oren 04:00 .

► Nisja nga Durresi ne oren 04:30 .

► Nisja nga Elbasani ne oren 03:20 .

Vazhdimi i udhetimit drejt qytetit te Sarandes , ndalesa e pare ne zonen e Pocemit . Me pas do te bejme ndales per vizite  ne qytetin  antik te Gjirokastres .Pas kesaj vizite i drejtohemi qytetit te Sarande .Akomodimi ne hotel  ( Sarande  & Ksamil) .  Shfrytezimi i pishines ose Plazheve afer hotelit .Pasdite e lire , Darka ne hotel .Pas darkes shetitje ne bulevardin  buze detit te qytetit te Sarandes .

Dita  2  : Krorez – Porto Palermo .

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit shkojm ne portin kryesor te qytetit te Sarandes dhe fillojm lundrimin me anije . Gjate ketij lundrimi fantastik do te ndalojm ne plazhin e Krorezes  dhe Porto Palermos. Qendrim ne Porto Palermo per plazh , vizite ne kala dhe per konsumimin e drekes . Kthimi perseri ne port rreth ores 17:00 .( Lundrimi me anije ka nje kosto extra prej 2000 Lekesh. Personat qe nuk duan te jene pjesmarres mund te qendrojn per plazh ne Sarande ose Ksamil ) .  Konsumimi i darkes ne hotel .

Dita  3  : Plazh ne Sarande/Ksamil . 

Dita  4  : Plazh ne Sarande/Ksamil . 

Dita 5 : Ksamil – Syri Kalter – Tirane .

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi per ne Ksamil . Qendrim per plazh dhe konsumimin e drekes ne Ksamil  deri ne oren 16:00 . Me pas startojm udhetimin per ne kthim . Gjate kthimit do te bejm ndales ne Syrin e Kalter . Mberritje ne Tirane , Durres & Elbasan  ne darke .

Fundi i sherbimit tone .

Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.

Sugjerim :
NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Ne cmim perfshihet

 • *AKOMODIMI NE HOTELE ME 4* (NE QENDER TE KSAMILIT OSE SARANDES ).
 • *TRANSPORTI DHE VIZITAT SIPAS PROGRAMIT ME BUS/MINIBUS .
 • *MENGJESET + DARKAT .
 • *PERDORIMI I PISHINES NE HOTEL .
 • *SHOQERUES GJATE GJITHE UDHETIMIT .
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *LUNDRIMI ME ANIJE ( KROREZ - PORTO PALERMO ) , 2000 LEKE.
 • *DREKAT
 • *GJITHCKA E PAPERMENDUR NE RUBRIKEN ( NE CMIM PERFSHIHET ) .
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM
  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School