Riviera Shqiptare 2 Ditë 6500 Lekë
Vizitohen: Dhërmi , Drymadhë , Llogara , Vlorë
Data e Udhetimit:
 • ► 27-28 , 28-29 Prill ( 6500 Lekë )
 • ► 4-5 , 11-12 , 18-19 , 25-26 Maj ( 6500 Lekë )
 • ► 1-2 , 8-9 , 29-30 Qershor ( 6900 Lekë )

Programi:

Dita e pare:
Nisja nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit.(Nisja nga Durresi ne oren 06:30 )
Ndalesa e shkurter per kafe ne Vlore ne shetitore e Lungo Mares perpara se te mberrijme ne destinacion do te bejm nja ndales per pamje panoramike ne ballkonin e Llogarase .
Pas akomodimit ne hotel ne Dhermi (hoteli ndodhet 200 m larg plazhit) do te startojm lundrimin me skaf.
( Personat qe nuk duan te lundrojn me skaf mund te bejn plazh ne Dhermi ) .
Ne fillim lundrojme ne drejtim te Shpelles se Pirateve.
Pas eksplorimit te shpelles, do te vazhdojme lundrimin drejt Gjipese duke soditur kanionin e Gjipese.
Ndale ne gjirin e Gjipese per plazh deri mbasdite.
Kthimi me pas ne Dhermi me skaf.
Darka ne restorant buze detit .
Pas darkes shetitje e lire ose vizite ne clubet & beach baret e Dhermiut .

Dita e dyte :

Plazh ne Gjirin e Grames (me skaf) ose Drymadhes.
Pas mengjesit ne hotel (sipas deshires) lundrojme me skaf drejt gjirit te Grames .
Ndales ne Grame per 2 ore per plazh.
Kthimi ne Dhermi perseri me skaf.
Personat qe nuk do te deshirojne udhetimin me skaf ne Gjirin e Grames mund te shfrytezojne dite per plazh ne Drymadhes.
Qendrimi ne Dhermi deri ne oren 17:00 dhe nisja me pas per ne Tirane.
Ndalesa rruges per kafe dhe kthimi ne Tirane & Durres ne darke.

Duhet te keni me vete :

-Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.

Sugjerim :
NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Ne cmim perfshihet

 • *Akomodimi per 1 nate ne hotel ne Dhermi
 • *Transporti dhe shetitjet sipas pogramit.
 • *Mengjesi & Darka ne restorant buze detit
 • *Shoqerues Shqiptare gjate gjithe udhetimit
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Drekat
 • *Bileta e skafit per shetitjen ne Gjipe 1200 Leke
 • *Bileta e skafit per shetitjen ne Gjirin e Grames 2700 leke
 • *Gjithcka qe nuk eshte permendur ne rubriken " Ne cmim perfshihet "
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM
  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,