PRIZREN – SUHAREKË 1 DITË €15
PRIZREN, SUHAREKË
 • ►8 , 15, 22 , 29 Mars
 • ► 5, 12, 19, 26 Prill
 • ►3, 10, 17, 24, 31 Maj

Programi:

Nisja nga Tirana bëhet në orën 06:00, ndërsa nga Durrësi nisja bëhet në orën 05:30.

Në vijimësi të udhëtimit tonë drejt qytetit të Prizrenit do të kemi një ndalesë të shkurtër për kafe dhe për të konsumuar mëngjesin. Mbërrijmë në Prizren dhe vizitojmë qytetin e vjetër, Kalanë, Urën e të Dashuruarve, Urën e Gurit, Sheshin e Shatërvanit, Lidhjen e Prizrenit dhe jo vetëm.

Rreth mesditës do të vazhdojmë drejt Suharekës, ku do të organizohet një drekë festive me muzikë.

Pasdite pasi të kemi shijuar drekën festive nisemi në rrugën e kthimit drejt Tiranës, ku do të kemi dhe një ndalesë të shkurtër në autogrill.

Mbërritja në Tiranë dhe Durrës në mbrëmje.

Fundi i shërbimit tonë!

 

Sugjerohet të keni me vete:

 • Çantë shpine, shishe uji 1 litër, rroba pambuku për ndërresa, fruta të thata, çokollata dhe shumë energji.

Sugjerim: NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE.

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti me automjet komod
 • *Shoqëruesi i grupit
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Dreka festive e organizuar 10€/person ( e sugjeruar )
 • Shenim

  ►PËR REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESËS PARAPAGIM DHE PJESA TJETËR DERI NË 3 DITË PARA NISJES.
  ►Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
  ►Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 1-2 ditë para.
  ►PAGESA E BËRË ËSHTË E PAKTHYESHME.

  Politikat e femijve:

  0 – 2.99 Vjeç pa pagese

  3 – 5.99 Vjeç 40 % ulje

  Mbi 6 vjeç pagese e plote

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School