PODGORICE 1 DITE €15
Vizitohen: Podgorice - Ujevara Niagara
Data e Udhetimit:
 • ►18 , 25 Mars
 • ►1 , 8 , 15 , 22 , 29 Prill
 • ►6 , 13 , 20 , 27 Maj

Programi:

Programi :

Nisja nga Tirana ne mengjes heret rreth ores 07.00. I drejtohemi qytetit te Shkodres ku do te pushojme per te konsumuar kafen e mengjesit.
Pas kesaj ndalese vazhdojme procedurat doganore dhe i drejtohemi qytetit te Podgorices. Podgorica eshte kryeqyteti dhe qyteti me i madh ne Mal te Zi.
Pa mberritur ne qytet do te bejme nje ndalese ne Ujvaren Niagara buze lumit Cijevna. Pushim rreth 1 ore e 30 minuta ku do te keni mundesi te beni foto dhe te konsumoni dreken.
Pas kesaj ndalese i drejtohemi qendres se qytetit ku do te keni mundesi ne menyre individuale te vizitoni qytetin . Podgorica konsiderohet si qytetit i urave. Mund te vizitoni uren Millenium dhe uren Sastavci, qytetin e vjeter dhe Kullen e Sahatit.
Me pas vizite ne qendren tregtare Delta City. Kohe e lire ne kete qender per shopping ose kafe, rreth 1 ore.
Kthimi ne Tirane.

15€

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti vajtje – ardhje
 • *Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË KËTË PROGRAM
 • *
 • *SIGURACIONI JETES NE UDHETIM
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE:
  0-2.99 VJEC PA PAGESE
  3-12 VJEC PAGUAJNE 10 EURO
  MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM
  ► PER REZERVIM NEVOJITET PAGESE E PLOTE
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ► NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,