Pashket ne Lefkada 3 Dite €89
Vizitohen: Plazhet dhe Ishujt : PORTOKATSIKI ,EGREMNI , SCORPIONS, MEGANISI ,ITAKA ,KEFALONIA Qytetet: Preveza, Parga , Lefkada, Janina
Data e Udhetimit:
 • 27-29 Prill
 • Hotel Pegasos 3*, €89

Programi:

►Dita e Pare:

Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 05.00 (Nisja nga Durresi ne oren 05:30)
Ndalesa te shkurtra rruges. Kalimi i kufirit nga pika kufitare e Qafe Botes. Vizite ne qytetin e Parges, ku mund te konsumojme dhe dreken .Vazhdimi I udhetimit drejt ishullit te Lefkades .Akomodimi ne hotel . Pas konsumimit te darkes ne hotel qenderim I lire per shetitje ne qender te ishullit.

►Dita e Dyte:
Pas mengjesit nisemi per ne fshatin turistik Nidri . Aty do te startojm viziten e mbrekullueshme me anije ne plashet dhe ishujt me fame boterore si , Porto Katsiki , Egremni , Skorpion , Itaka , Kefalonia , Meganisi . Ky udhetim fantastik starton ne oren 10:00 dhe perfundon rreth ores 17:00 dhe ka nje kosto extra prej 15 euro per person .
Kthimi perseri ne hotel . Konsumimi I darkes tradicionale te pashkeve.

►Dita e Trete:
Mëngjesi në hotel.Ndales per kafe dhe vizite ne Preveza . Me pas nisemi per ne Janine , aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite ne shetitoren buze liqent dhe ne kalane e Janises .Konsumimi I drekes ne Janine ne menyre individuale . Kthimi ne Shqiperi nga dogana e Kakavise . Mberritja ne Tirane dhe Durres ne darke .

Fundi I sherbimit tone .

Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti Me Autobus Komod
 • *Akomodimi Ne Hotel
 • *Mengjesi
 • *Darka bufe
 • *Shoqerues shqiptar gjate udhetimit
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Shetitja me anije 15 Euro/person
 • *Drekat
 • *Gjithcka qe nuk eshte permendur me siper
 • *Taksat locale te ligjit te ri Grek qe paguhen cash ne recepsion, 1.5 euro per dhome ne nate ne hotel me 3*, 3 euro per dhome ne nate ne hotel me 4* .
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-3.99 VJEC JANË FALAS
  • 4-11.99VJEC, NËSE NJE FEMIJE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR
  SHENIM
  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 25 % ME PAK SE CMIMI PER DY PERSONA .

  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ►PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,