Ski Ne Meteora – Metsovo 2 Dite €59
Meteora - Metsovo
 • ► Dhjetor 14 - 15 , 21 - 22 .
 • ► Janar 11-12 , 18-19 , 25-26 .
 • ► Shkurt ,1-2 ,8-9 ,14-15 ,15-16 ,22-23 , 29 - 1 MARCH

Programi:

►Dita e Pare:

Nisja nga Tirana ne oren 05:00 te mengjesit (Nisja nga Durresi ne oren 04:15) .
Kalimi per ne token Greke nepermjet doganes se Kapshtices .
Vazhdimi i udhetimit per ne Meteora , vizite ne manastire .
Konsumimi i drekes ne Kallabaka . Mberritja ne Metsovo pasdite .
Konsumimi i darkes ne hotel . Qendrim i lire

►Dita e Dyte:

Mengjesi ne hotel, nisja per ne qendren e skive . Vizite ne kantinen e Veres KATOGI .Qendrim per skijim dhe per te shijuar natyren e bardh ne pisten e skive AGIOS ILIAS . Vazhdimi i udhetimit per ne qytetin e Janines .Kthimi per ne Shqiperi me ndalesa te shkurtra gjate rruges . Mberritja ne Tirane dhe Durres ne darke .

Fundi i sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

SUGJERIM :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti me autobus/minibus
 • *Akomodimi ne hotel
 • *Mengjesi + Darka
 • *Shoqerues Shqiptar
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Siguracioni i shendetit ne udhetim
 • *Taksa lokale 1.5 euro per dhome
 • *Pajisjet e skive & teleferiku
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • 6-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE

  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 2-3 DITË PARA.

  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School