Ski ne Mavrove- Bitola 3 Dite 70 €
Mavrove – Struge – Oher – Bitola
 • ►Dhjetor 24-26
 • ►Janar 2-4, 3-5, 10-12, 17-19, 24-26, 31 Janar-02 Shkurt
 • ►Shkurt 7-9, 14-16, 21-23, 28 Shkurt-01 Mars
 • ►Mars 6-8
 • Hotel Diplomat 70 Euro / person
 • Hotel Mirage 4* 89 Euro / person

Programi:

►Dita e Pare:
Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese e shkruter gjate rruges per te konsumuar mengjesin. Pas kalimit te kufirit ndalese dhe vizite ne qytetin e Ohrit .Nisemi drejt qytetit Struges Konsumojme dreken (individuale). Vizitojme derdhjen e Lumit Drin, shetitoren e Struges. Akomodimi ne hotel. Shfrytezimi i ambjenteve te hotelit, sauna , pishina dimerore.( per personat qe akomodohen ne hotel Mirage ). Darka ne hotel.

►Dita e Dyte:
Mengjesi ne hotel. Rreth ores 09:00 nisemi drejt Mavroves. Kohe e lire per shfrytezimin e pistes se skive dhe natyren e bardh qe mali I Bistres dhe parku Kombetar I Mavroves ofrojn . Kthimi ne hotel . Relax Shfrytezimi i ambjenteve te hotelit, sauna , pishina dimerore. Darka ne hotel.

►Dita e Trete:
Mengjesi ne hotel.

Pas mengjesit ne hotel, nisemi drejt Bitoles per ne pisten e skive ne parkun Pelister. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:30. Dreka do te konsumohet ne nje prej restoranteve te zones. Kthimi ne Tirane. Mberritja ne mbremje.

Fundi i sherbimit tone

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

 

Ne cmim perfshihet

 • *TRANSPORTI ME MJET KOMOD
 • *AKOMODIM NË HOTEL DIPLOMAT 3* ose MIRAGE 4* .
 • *MENGJESI + DARKA
 • *PISHINA DIMERORE PER KLIENTET NE HOTEL MIRAGE
 • *INSTRUKTIMI I PAJISJEVE TE SKIVE
 • *GUIDE SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË KËTË PROGRAM
 • *PAJISJET E NEVOJSHME PER TE BERE SKI
 • *SIGURACIONI I SHENDETIT NE UDHETIM
 • *BILETA E TELEFERIKUT
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • 6-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE

  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 2-3 DITË PARA.

  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School