Mavrovë 3 Ditë €89
Vizitohen: Mavrove , Struge
Data e Udhetimit:
  • ►Janar 4-6, 11-13, 18-20, 25-27.
  • ►Shkurt 1-3, 8-10, 15-17, 22-24 .
  • ►Mars 1-3

Programi:

Fundajve ne Mavrove 3 Dite €89

Hotel Lodge 3* - €89
Hotel Sport 3* -€99
Hotel Bistra 4* -€125

Cmimi perfshine :

1.Akomodimin 2 nete ne hotel
2.Mengjeset + Darkat
3.Perdorimi i Pishines Dimerore,Saunes,Jacuzzi,Banjo turke.
4.Free wi-fi
5.Parking per makinen
6.20 % discount ne SKI PASS

OPSIONALE : Per transportin me Minibus €25 Extra

Politikat e Femijeve

0-4.99 vjec PA PAGESE NE HOTEL ( Transporti €20 )
5-11.99 vjec 50 % discount ne hotel ( Transporti €20 )

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,
.

SHENIM

►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
►PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE
►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

Prenoto Tani

 
 

Kontakt

  • Email: [email protected]
  • Telefoni: +355 68 20 59 020
  • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,