Mavrovë 1 Ditë €15
Mavrove
 • ► 1 ,2 ,3 , 4, 5, 9, 10,16,17,23, 24, 30, 31 Janar.
 • ► 6, 7, 13, 14, 20, 21, 27, 28 Shkurt

Programi:

Mavrove :

• Nisja behet nga Tirana ne oren 06:30 te mengjesit .
• Ndalese per kafe gjate rruges per ne doganen e Qafe Thanes .
• Kryerja e procedurave doganore .
• Mberritja ne Mavrove .
• Qendrim i lire per te shijuar natyren e bardhe dhe per te konsumuar dreken .
• Perafersisht rreth oren 15:00 – 15:30 nisemi per kthimin ne Tirane.
• Ndalesa te shkurtra gjate rruges per kafe dhe pushim.
• Mberritja ne Tirane rreth oren 21:00.

• Fundi i sherbimit tone .

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

SUGJERIM :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

€15

Ne cmim perfshihet

 • *Transport me autobus komfort
 • *Shoqerues Shqiptar gjate gjithe udhetimit
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Pajisjet e Skive
 • *Siguracioni i Shendetit ne Udhetim
 • Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane .