Magra Austria , Bogë – 2 Ditë €59
Vizitohen: Boge , Peje , Prizren
Data e Udhetimit:
 • ►Janar 12- 13, 16-17, 19-20, 23-24, 26-27 ,30-31
 • ►Shkurt 2-3, 6-7, 9-10, 14-15 , 16-17, 20-21, 23-24, 27-28

Programi:

Dita e Pare :

Nisja nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit .Vazhdimi i udhetimit per ne doganen e Morines , ndalesa te shkurtra per kafe gjate rruges .Procedurat Doganore.Pasi te futemi ne token Kosovare ndalesa e pare qe do te behet do te jete ne qytetin e Pejes , Perafersisht do te jemi ne Peje rreth ores 12:00-13:00 .Qendrim ne Peje rreth 1 ore e gjysem .Konsumi i drekes ne menyre individuale .Me pas shkojm ne Boge.Akomodimi ne hotel .Qendrim i lire per te shijuar natyren e bardh qe ai vend ofron gjithashtu mund te shfrytezoni pishinen dimerore , saunen & Jacuzin qe ky hotel disponon .Konsumimi i darkes ne hotel .

Dita e Dyte :

Mengjesi ne hotel , qendrim i lire ne Boge per Ski perafersisht deri ne oren 15:00 . Me pas kthehemi ne qytetin e Prizrenit.Qendrim ne Prizren rreth 1 ore .Vazhdimi i udhetimit per ne Tirane . Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00-22:00 .

Fundi i sherbimit tone .

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti me minibus komod .
 • *Akomodimi ne hotel Magra Austria .
 • *Mengjesi + Darka .
 • *Shfrytezimi i pishines dimerore , sauna & jacuzzi.
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Siguracioni i jetes ne udhetim.
 • *Pajisjet e skive .
 • *Gjithcka qe nuk eshte permendur ne rubriken "Ne cmim perfshihet ".
 • Shenim

  SHENIM
  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-11.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 35 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ►PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE
  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  SUGJERIM : NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT , NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,