Liqeni Bovillës 1 Ditë 1000 Lekë
Vizitohen: Liqeni i Bovilles
Data e Udhetimit:
 • ► 1 , 2 , 8 , 9 , 15 , 16 ,19 ,26 , 22 , 23 , 29 , 30 Qershor
 • ► 3 ,6 , 7 , 10 , 13 , 14 , 17 , 20 , 21 ,24 , 27 , 28 , 31 Korrik
 • ► 3, 4 ,7, 10 ,11 ,14 , 17 , 18 , 21, 24, 25 , 28 , 31 Gusht

Programi:

Nisja nga Tirana ne oren 08:00 te mengjesit . Vazhdimi i udhetimit per ne liqenin e Bovilles .Pas mberritjes atje do te pergatitemi per ecjen tone, e gjitha do te jete rreth 2-3 ore ecje me ngjitje dhe zbritje rreth 900 m, kjo ngjitje eshte e pershtatshme per te gjithe ata persona qe zhvillojne aktivitet te perditshem fizik ose per nje person qe merret me aktivitete te tilla . Grupi do te ndahet ne dy grupe, disa qe mund te ngjiten deri ne maje dhe grupi tjeter do shkoje deri tek nje nga pikat panoramike. Qendrim i lire konsumi i drekes se paketuar . Nen shoqerimin e guides tone lojra , animacione dhe aktivitete te ndryshme argetuese ne grup . Me pas me pas kthimi ne Tirane.

Duhet te keni me vete :

Çante Shpine , Kepuce te Malit, si dhe shkopinjte e ecjes, kapele, syze dielli ,Rroba per tu nderruar , ushqim te paketuar , fruta te thata , cokollata , uji 1.5 liter .

Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

1000 Lekë

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti me minibus komod
 • *Shoqerues Shqiptare
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *
 • Shenim

  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 3 DITE PARA NISJES .
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-2 DITË PARA.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  Mosha minimale e pjesmarrjes eshte 12 Vjec.
  Pagesa per persona 12 vjec dhe me shume behet e plote .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School