Korfuz 3 Ditë €99
Vizitohen: Korfuz
Data e Udhetimit:
 • ► 10-12 , 17-19 , 24 - 26 Maj

Programi:

►Dita e Parë : Nisja nga Tirana në oren 23:00 te dites se enjte starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz.

►Dita e Dyte : Mberritja ne Korfuz paradite rreth ores 11:00 . Nisim turin e vizitave ne Pallatin e Sisit, nje nga monumentet kryesore te ketij qyteti i ndertuar rreth shek. XIX.Sistemimi në Hotel rreth mesdites. Dreka ne Hotel. Rreth ores 14:00  Kohe e lire  Per plazh .Darka ne Hotel.Shetitje ne qender te qyteti te Krofuzit . 

►Dita e Trete : Mengjesi ne hotel . Vazhdimi i udhetimit per ne portin kryesor te Korfuzit ku do te startojm udhetimin me anije per te bere vizite dhe plazh ne ishujt fantastik PAXOS - ANTIPAXOS .Ne kete shetitje te mrekullueshme do te kemi mundsi te bejm vizite ne shpellat blue te Ipajas dhe Ahai . Vizite Panoramike ne shkembinjte e bardhe te Erimitis. Plazh ne ujerat fantastike te Antipaxos ne Paradise Beach . Me pas ndales fshatin Gaios per shetitje , plazh dhe konsumimin e drekes . Kthimi ne hotel rreth pasdites .( kjo shetitje e mbrekullueshme ka kosto extra prej 25 eurosh dhe eshte e realizueshme vetem ne raste se moti eshte i kthjellet dhe deti eshte i qete , ne raste te kundert behet vizite ne plazhin e Paleokastritsas ). Darka ne hotel .Qendrim i lire ne  hotel 

►Dita e Katert: Mëngjesi në Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Kanonit, vend ku na ofrohet nje panorame fantastike e Ishullit te Pondikonisit. Rreth ores 12:00 udhëtimi i kthimit me Traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Ne cmim perfshihet

 • *Akomodimi në hotel Messoghi Beach 4 * .
 • *Mengjesi + Dreka + Darka + Pijet gjate vakteve
 • *Transporti vajtje - ardhje plus vizitat
 • *Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Bileta e tragetit Igumenice – Korfuz – Igumenice (€16)
 • *Cdo gjë që nuk është përmendur në rubrikën përfshihet
 • Shenim

  ————————————————- #Politikat e Femijeve ——————————————————-

  • 0-2.99 vjec janë falas;
  • 3-11.99 vjec, nëse akomodohet në dhomë me 2 të rritur, përfiton 50% zbritje .
  • Mbi 12 vjec paguan si i rritur;
  • Nëse nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udhëton me njërin ose asnjërin nga prindërit, i duhet patjetër prokurë e noterizuar.

  #SHENIM

  ►Vendet ne autobus caktohen sipas momentit te rezervimit

  ►Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar  .

  ►Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.

  ►Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School