Ski Në Kolashin 2 Ditë €45
Vizitohen: Kolashin - Podgorica
Data e Udhetimit:
 • ►Dhjetor 8-9 ,15-16 , 22-23 , 25-26 ,29-30
 • ►Janar 1-2, 2-3, 5-6, 9-10, 12-13, 16-17, 19-20, 23-24, 26-27, 30-31
 • ►Shkurt 2-3, 6-7, 9-10, 13-14, 16-17, 20-21, 23-24, 27-28
 • Hotel Kostas 4* €45
 • Hotel Aurel 4* €59

Programi:

►Dita e pare: Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping
-Nisja nga Tirana ne oren 7:30 te mengjesit . Kalimi I kufirit nga dogana e Hanit te Hotit. Ndalese per kafe, foto the nje pushim te shkurter ne Shkoder. Pas proceduarave kufitare, vazhdimi i udhetimit drejt Podgorices ku destinacioni i pare do te jete Ujevara e Niagares. Ndalese per fotografi dhe kafe per te shijuar bukurine natyrore qe te ofron Ujevara. Pas vizites ne Ujevaren e Niagares vazhdim i udhetimit per ne Podgorice ne qendren tregtare Delta City (me e madhia ne Malin e Zi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne restorantet e shumte dhe per te bere shopping. Rreth ores 17:00 akomodimi ne Hotel. Hoteli (i pozicionuar ne zonen e re te biznesit te Podgorices) ndodhet 800 m larg qendres se qytetit ne nje distance prej 10-15 minutash ne kembe. Kohe e lire per te pushuar dhe per te perdorur spa e hotelit si jakuzzi, sauna, banjo turke dhe palestren. Per personat qe do deshirojne guida do ju shoqeroje ne kembe, per te vizituar qytetin e Podgorices si sheshi kryesour, bulevardin buze lumit, etj. Darka shtrohet buffe e happur ne restorantin e hotelit, ku ju mund te konsumoni cfare te deshironi. Pas konsumimit te darkes qendrim i lire per te shfryezuar clubet e qytetit .

►Dita e dyte: KOLASHIN
Pas konsumimit te mengjesit, ne oren 08:30 nisemi drejt Kolashinit .
Mberritja ne Kolashin rreth ores 10:00 dhe qendrimi atje perafersisht deri ne oren 14:30.
Mundesi per per te bere sporte dimerore, si Ski, Snowboard ose Motor-Bore. Sugjerohet te konsumohet dreka ne restorantet e zones.
PISTA E SKIJIMIIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire per skijim te ndara ne pista te ndryshme skijimit sipas kategorive te veshtiresise.
Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik per tu zhvendosur skiatoret nga njera pist ne tjetren
Pas shfrytezimit te Kolashines me natyren e bardhe qe ajo ofron , nisemi per ne Tirane .Ndalesa rruges per kafe dhe pushim .Mberritja ne Tirane ne darke.

Fundi i sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti sipas programit Tirane – Podgorice – Kolashin – Tirane
 • *Akomodimin ne hotel (ne qender te Podgorices)
 • *Mengjesi dhe Darka
 • *Perdorimi i qendres SPA per hotel Aurel (jakuzzi, banjo turke, sauna, palester)
 • *Shoqerues Shqiptare
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Siguracioni i shendetit ne udhetim
 • *Pajisjet e skive
 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN "NE CMIME PERFSHIHET"
 • Shenim

  SHENIM:

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • 6-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ►PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE
  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  SUGJERIM : NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,