KARABURUN – SAZAN 1 DITË 2600 Lekë
Vizitohen: Sazan - Karaburun
Data e Udhetimit:
 • ► 31 Korrik
 • ► 2 , 3 , 4 , 7 , 9, 10 ,11 ,14 , 16 , 17 , 18 , 21 , 23 , 24, 25 , 28 , 30,31 Gusht
 • ► 1 , 4 , 7 , 8 , 11 , 14 , 15 Shtator
 • ► CMIMET VARIOJN SIPAS DITEVE ME POSHT
 • ► E Merkure , E Premte , 2600 Leke
 • ► E Shtune , 2800 Leke
 • ► E Djele , 2800 Leke

Programi:

-Nisja nga Tirana ne oren 06:00 ( Nisja nga Durresi ne oren 06:30 ) .

Pushim i shkurter gjate rruges .Mberritja ne Vlore . Ne oren 09:00 nisim lundrimin me anije nga porti i Vlores .Ndales dhe vizite rreth 1 ore ne ishullin e Sazanit . Vizite panoramike ne shpellen e Haxhi Alise .
Plazh ne Karaburun 3-4 ore . Kjo shetitje e mrekullueshme mbaron rreth ores 18:30 - 19:00

Nisja per ne Tirane . Ndales te shkurter gjate rruges . Mberritja ne Tirane rreth ores 21:30.

Fundi i sherbimit tone .

SHENIM :
-Itenerari mund te ndryshoje rradhe vizitash ( Ndalesa ne plazhin e Karaburunit mund te kryhet para vizites se ishullit te Sazanit ne raste kur dallget nuk e bejne te mundur viziten ne Sazan me perpara ) .
-Ne rast se dallget e detit jane totalisht te papranueshme per te kryer nje nga vizitat e itenerarit me siper dhe anija merr urdher nga kapiteneria e portit , klienti perfiton 10 % discount ne nje date tjeter ne po te njejtin destinacion .

Duhet te keni me vete :

Veshje sportive , atlete , Sandale, Cante shpine, Shishe uji 1 liter.Rroba pambuku per nderrese, Rroba banje , Syze dielli , Fruta te thata , Cokollata .

Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

2600 LEKË

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti vajtje – ardhje
 • *Bileta e Anijes
 • *Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË KËTË PROGRAM
 • Shenim

  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 3 DITE PARA NISJES .
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-2 DITË PARA.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  0 – 2.99 VJEC PA PAGESE
  3 – 5.99 VJEC 40 % DISCOUNT
  MBI 6 VJEC PAGESE E PLOTE

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School