Halkidiki 5 Ditë €199
 • ► 20-24 ,24-28 Korrik . /€199 Hotel Sun 3* / €239 Hotel Kriopigi 4* /
 • ► 28 Korrik - 1 Gusht . /€209 Hotel Sun 3* / €249 Hotel Kriopigi 4* /
 • ► 1-5 ,5-9 ,9-13 ,13-17 ,17-21 ,21-25 Gusht . /€219 Hotel Sun 3* / €259 Hotel Kriopigi 4* /
 • ► 25-29 Gusht /€209 Hotel Sun 3* / €249 Hotel Kriopigi 4* /
 • Transporti vajtje - ardhje , extra €50/preson .

Programi:

► SUN HOTEL 3 *

PERFSHIN NE CMIM :

-AKOMODIMIN NE HOTEL .

-MENGJESET + DARKAT .

-PERDORIMI I PISHINES .


DATAJE SHTESE :

•LOKACIONI : POLICHRONO , FSHATI I 2-TE TURISTIK ME I BUKUR NE HALKIDIKI, I NJOHUR PER PLAZHE MAGJEPSES , RESORTE TURISTIKE DHE HISTORI TE PASUR

•DISTANCA ME PLAZHIN : 50 METRA

•DISPONON PISHINE

•FEMIJA NGA 2-11.99 VJEC 50% SKONTO

•WIFI – FREE
•AJER I KONDICIONUAR – FREE

WEBSITE : https://sunhotel.gr/


► HOTEL KRIOPIGI BEACH   4 *

CMIMI PERFSHIN :

-Akomodimi ne hotel

-Sherbimi All Inclusive
(Mengjesi + Dreka + Darka + Pijet jo alkolike dhe alkolike gjate vakteve )
– Shfrytezimi i faciliteteve te hotelit + Pishina .


DETAJE SHTESE :

•LOKACIONI : ZONA E KRIOPIGI-S , E SHTRIRE NE PJESEN LINDORE TE GADISHULLIT E PERBERE ME PLAZHE TE SHUMTA RANORE DHE SHTEPI TE VJETRA TRADICIONALE .

•DISTANCA ME PLAZHIN : 10 MINUTA LARG ME FUGONAT E HOTELIT TE CILAT KAN ORAR FIKS GJATE GJITH DITES CDO 1 ORE NISJE NGA HOTELI PER NE PLAZH

•DISPONON PISHINE

•FEMIJA NGA 2-11.99 VJEC 50% SKONTO

•WIFI – FREE
•AJER I KONDICIONUAR – FREE

WEBSITE : https://hotelkriopigi.gr/

Ne cmim perfshihet

 • *Akomodimi ne hotel e shkruar me siper .
 • *Baza sherbimit sipas hoteleve .
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Extra transporti vatjtje - ardhje €50/preson .
 • Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School