Dardhë 1 Ditë 1500 Lekë
Dardhe - Korce
 • ► 14, 15, 21, 22, 28, 29 Dhjetor
 • ► 1 ,2 ,3 , 4, 5, 11, 12, 18, 19, 25, 26 Janar
 • ► 1, 2, 8, 9, 15, 16, 22, 23, 29 Shkurt

Programi:

Nisja nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit .Ndales per kafe gjate rruges .vazhdojme udhetimin per ne parkun kombetar te Drilonit . Shetitje e lire  dhe pushim ne Drilon 30 min – 1 ore .Mberritja ne  fshatin turistik piktoresk te Darldhes . Shetitje  ne fshat per te shijuar ambjentin fantastik qe natyra e Dardhes ofron .
Kohe e lire per ski ose argetim  me animacionet qe guida ju sugjeron . Konsumimi I drekes me produkte bio te vendit ne nje nga restorantet me te mire te zones.
Pas drekes  nisemi per ne qytetin e serenates . Kthimi ne Tirane , Mberritja ne Tirane ne darke .

Fundi I sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata.

Kliko ketu Voskopoje 1 ditore

Kliko ketu Ski ne Dardhe Voskopoje 2 ditore

Kliko ketu Ski ne Dardhe Voskopoje 3 ditore

Kliko ketu Viti I Ri ne Voskopoje Korce

1500 Lekë

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti me autobus komod
 • *Shoqerues gjate gjithe udhetimit
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Dreka
 • *Pajisjet e skive
 • Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School