BUDVA – KOTORR 2 DITE €49
Vizitohen: BUDVA - KOTORR – PODGORICE
Data e Udhetimit:
 • ►12-13 , 26-27 Maj .

Programi:

►DITA E PARE- Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Kalimi i kufirit ne piken doganore Muriqan. Pas kalimit te kufirit ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin. Nisemi drejt Shen Stefanit. Ndalese ne Shen Stefan. Opsionale vizite brenda Ishullit me te famshem ne Malin e Zi (8 euro/personi ne grup). Nisemi drejt qytetit te Kotorrit ku do te vizitojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Kthimi ne qytetin e Budves. Akomodimi ne Hotel, me pas do te vazhdojme nje shetitje ne qender te Budves ku do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve, Qytetin e Vjeter. Darka ne hotel.

►DITA E DYTE- Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit paradite e lire, rreth ores 11:00 do te nisemi drejt qytetit te Podgorices per shopping ne qendren me te madhe tregtare Delta City. Do te vazhdojme per ne Ujevaren e Niagares ku do te kemi mundesi per konsumimin e drekes. Nisemi drejt Tiranes me ndalesa te shkurtra per pushime. Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00.

Fundi i sherbimit tone !

Ne cmim perfshihet

 • *TRANSPORTI ME AUTOMJET KOMOD
 • *AKOMODIMI NE HOTEL 3* NE QENDER TE BUDVES
 • *MENGJESI + DARKA
 • *SHOQERUESI SHQIPTAR GJATE GJITHE UDHETIMIT
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM
 • *HYRJA NEPER MONUMENTE DHE MUZEUME
 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR ME SIPER
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-3.99 VJEC JANË FALAS
  • 3.99- 11.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM
  ►Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
  ►Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
  ►Per rezervim nevojitet 30% e pageses parapagim dhe pjesa tjeter 5 dite para nisjes .
  ►Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  ►Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
  ►Nese nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,