BUDVA – KOTORR 2 DITE €45
Vizitohen: BUDVA - KOTORR – PODGORICE
Data e Udhetimit:
 • ► 14-15 , 16-17 , Shkurt
 • ► 9-10 , 23-24 , Mars
 • ► 6-7 , 20-21 ,27-28 Prill
 • ► 4-5 ,11-12 , 18-19 , 25-26 Maj
 • Akomodimi ne hotel Anita 3* ► 45€
 • Akomodimi ne hotel Bracera 4* ►55€

Programi:

►DITA E PARE- Nisja nga Tirana ne oren 06:30. Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. Pas doganes ndalojme per te konsumuar mengjesin. Pas mengjesit ndalese panoramike ne Shen Stefan dhe me pas ndalojm ne qytetin e Budves  ku do te viziojme qytetin e vjeter , Kercimtaren e Budves ,  Citadelen & portin e jahteve. Akomodimi ne hotel ne Budva.Qendrim i lire. Darka ne Hotel. Sugjerohet shetitje ne qender te Budves per te shijuar jeten e nates qe ofrohet aty.

►DITA E DYTE- Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite ne Kotorr prej 2 oresh ku gjithashtu do te vizitojm do te viziojme qytetin e vjeter ,  Citadelen & dhe per te gjithe personat qe kane deshire te bejne shetitjen me anije e cila kushton 5Euro per person dhe viziton te gjithe gjirin e Kotorrit. Me pas kthimi per ne Tirane perseri nga dogana e Muriqanit. Pas procedurave doganore do te kemi nje ndalese per pushim ne tok Shqiptare.

Mberritja ne Tirane rreth oren 20:00.
Fundi i sherbimit tone.

45€

Ne cmim perfshihet

 • *TRANSPORTI ME AUTOMJET KOMOD
 • *AKOMODIMI NE HOTEL 3* & 4*
 • *MENGJESI + DARKA
 • *SHOQERUESI SHQIPTAR GJATE GJITHE UDHETIMIT
 • *PISHINA DIMERORE NE HOTEL BRACERA 4*
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM
 • *SHETITJA ME ANIJE NE KOTORRR 5 EURO(NESE KOHA DO TE JETE E PERSHTATSHME)
 • *TAKSA LOKALE 1.5 EURO
 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR ME SIPER
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3.99- 11.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM
  ►Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
  ►Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
  ►Per rezervim nevojitet 30% e pageses parapagim dhe pjesa tjeter 5 dite para nisjes .
  ►Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  ►Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
  ►Nese nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,